Přejít na výpis diskuzí

Ville Hermanni Valo

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně se líbí Brian Molko a Ville. Oba jsou talentovaní :)
  • Dnes slaví Ville 35 narozeniny,já mu přeji hlavně zdraví,aby mohl ještě dlouho skládat své nádherné písničky a já doufám že bude.Bez něho by můj život nestál za nic.
  • http://www.erlink.cz/klik/VmVXdQFn *1*
  • HIMáčci podle posledních zpráv pracují na novém albu,mělo by vyjít příští rok tj.2012,zatím ale nemají vydavatele,takže přesný termín není znám.Už aby to ale bylo,miluji je,neposlouchám nic jiného a Ville je prostě bezkonkurenční.
  • Souhlasím s lili,druhý takový jako je Ville už na světě není a nikdy nebude.Vím že mluvím jako nějaká pošahaná pipka,ale co se týče Villeho,nemohu si pomoct.Bohužel práce na novém albu byla údajně přerušena kvůli vzácné nemoci bubeníka Guse,proboha atˇ je Gus brzy v pořádku.
  • Nemáte někdo plakát nebo kalendář HIM nebo Ville Valo,i starý,který už nechcete?Beru všema deseti,tady u nás není nic k sehnání.
  • prosimtě, když neumíš anglicky, tak se vyjadřuj česky. *7*
  • je super

    Je to nejlepší zpěvák, píše nejlepší texty... Proste His.Infernal.Majesty *5* *14*
  • VILLE JE NEJKRÁSNĚJŠÍ A HIM PROSTĚ NEJLEPŠÍ. PROSTĚ JE MILUJU *14* *14* *14*
    • Re:

      V *4* I *8* L *14* L *10* E *4* V *1* A *3* L *9* O
  • je nejjjjjjjjjjjj

    skupina HIM je proste nejjj!!!na celym světě!!maj nej texty a Ville Je nejkrasnejší chlap na světě,krasnějsší neni!!Ja mam všechny jejich ceda a uplně je žeru!!!i kdzž THE RASMUS JSOU TAKY CELKEM FAJN!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit