Přejít na výpis diskuzí

Ivana Bartošová

OSOBNOST 21.7.2009 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážená paní Viano - Ivano, přeji Vám hodně štěstí, nu, neměla jste to snadné, pokud je pravdivé tvrzení, že na společném turné před lety jste směla zpívat jenom dvě písně ... Na druhé straně, není zřejmě pochyb o tom, že pan David Zápal a spol. si často vysloveně vymýšlejí. Avšak asi je pravda, že Vy jste při porodu dvojčat přišla na svět jako první a že Vaše sestřička (dvojče) Iveta musela být po narození hodně kříšena. Představte si, já jsem se taky narodil jako první dvojče a s mým bratrem (druhým dvojčetem v pořadí při porodu) to dopadlo ještě mnohem hůře, totiž on se žel narodil jakožto mrtvý plod. A teď pár slov k Vaší umělecké budoucnosti: Nedávno zařadil Vaši píseň pan Felix Slováček do svého pátečního pořadu "Felixír" na stanici Český rozhlas 2 - a musím s radostí říct, že v té nahrávce zpíváte perfektně, opravdu jsem byl nadšen. A teď máte prý na stole nabídku od pana Michala Davida. Myslím, že na špičkovou pěveckou kariéru předpoklady doopravdy máte, pokud to dokážete skloubit s Vaším rodinným životem. Proč by ne, jděte prosím do toho. A případným poukazováním (ze strany závistivců?) na Vaše datum narození se prosím nenechte odradit, vždyť v českém (i světovém) popíku úspěšně vystupují zpěvačky dokonce i po sedmdesátce; pravda, jsou to umělkyně po dlouhá léta již zavedené. Paní Viano, upřímně Vám fandím!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit