Přejít na výpis diskuzí

Ivana Bartošová

OSOBNOST 21.7.2009 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • POZDRAVY IVANCE!

    *3* *14* *4* MILÁ IVANKO ! *4* *14*
    HODNĚ MOC VÁS POZDRAVUJE VÁŠ FANOUŠEK Z FRENŠTÁTSKA !!! *3* *1* *3* *14* *15* *14* *15* *3* *1* *3*
    JIŘÍ a jeho kamarádi.

    PS- NEZAPOMENEME NA TAN.ZÁBAVY A NA VÁS I SESTRU IVETU A NA DIANTHUS v KULTURÁKU VE FRENU !!! *3* *1* *15* *14* *1*
    • Re: POZDRAVY IVANCE!

      Ivana zpívá též super, ale má jinou cestu než Iveta
  • Ivana/ Viana/ je energická holka, co si umít otřít ho.no bez problémů a okamžitě. Je to holka do nepohody a báječná ženská.
    Iveta, její ségra je jenom uzlíček nervů, co SAMA neumí to ho.no ani umýt z vlastní boty a úotřebuje k tomu spoustu lidí, kterým to ho.no pak zanechá na rukách.
    Asi tak nějak pro upřesnění.
    Iveta byla odjakživa ufňukanej fracek, co se nechal raději vodit jako loutka, než aby zamakala na sobě sama. Každej krapet zrnem do mlýna, ale Štajdl už na ní neměl nervy. Každej chlap chce ženskou a ne 45 letý dítě nebo kolik jí to vlastně je. Taková ženská by nezakopla ani dole o normálního taťky fabričky. *1* *1*
    • Velmi nekvalitní čeština.
  • eh?

    *8* kdo je to Viana? Bartošová má sestru? dvojvaječné dvojče?? *7* *9*
    • Z jednoho vejce ale Ivetka je bílek a Ivanka žloutek ....a bohužel i v životě. *3* *14* *3*
    • gerbera

      Re: eh?

      Ano, Viana je skutečně dvojče Ivety Bartošové.
  • Je mi to moc líto co se stalo Ivanko, jen si říkám proč nezavolala Tobě, když potřebovala pomoct, vím že by jsi ji rozuměla jsem taky dvojče. Upřímnou soustrast celé rodině
  • Iveta je zvláštní žena.Popularitu má postavenou na skandálech,z nichž si některé objednala,když její prestige padala.Je to smutné a ubohé.Vytratila se ambiciózní a nadějná zpěvačka a stalo se z ní ubohé stvoření,které jakoby pořád něco chce a přitom už dávno nemůže.A nejhorší je to,že dávno ztratila soudnost.Je mi jí upřimně líto. *9*
  • Ivetu mám rád , ale je největším stínem který dopadá a od dětství dopadal na Ivanku . Dle mne umí lépe zpívat než Iveta , ale Iveta by to nezkousla aby byla Ivanka v něčem natož ve zpěvu lepší.To by pak propadla stresům a nervákům aby jsme Jí litovali - ale Já tedy lituji Ivanku - zkuste si např. najít Ivanky videa kde tak krásně zpívá , no moc se Vám to dařit nebude , nebot všade je narvaná Iveta - moc mne toto mrzí. *16* *16* *16*
    • Souhlasím s výše napsaným, a opavdu mě mrzí, že Iveta si prosadila svoji a sestru ze scény vyštípala, i když veřejě hovoří o tom, jak moc jí chtěla pomoci, ale jak moc její sestra neustála sestřinu popularitu. Vzhledem k tomu, že Iveta působila jako křehká a bezmocná, tak vedle energické Ivany to vše působilo zřejmě věrohodně. Navíc jsem z několika písemných zdrojů četla, že Iveta vždy dosáhla to, co si umanula. takže pokud si umanula, že sestra jí ssestra nebude kontkurovat, nedejbože aby ji převýšila, tak nebude zpívat vůbec. A věřím, že rozumná Ivana radději volila cestu ústupu, než by se v té době pouštěla do boje s Ivetinými vlivnými manažery za zády. Neměla šanci. A je to škoda, zajímalo by mě, jak by se vše vyvíjelo, kdyby to nedopadlo vše tak, jak to dopadlo. Ale klobouk dolů za to, že Ivana se i přes to všechno dokázala v životě prosadit, což se o Ivetě říci nedá.:-)
  • vy h;;;;a že se nestydíte psát tady takové věci at je člověk jaký chce ale když odejde tak trošku ůcty ty blbé kecy si nechte pro někoho jiného *11*
  • Je mi to lito Ivanko
  • Dobry den Ivano, prijmete rovnez uprimnou soustrast cele vasi rodine. Je mi lito, ze Ivety manzel svym chovanim mel velkou zasluhu na tomto cinu, snad ale horsi je co predvadi po jeji smrti... Bohuzel to zastinovalo jeji vyjimecny talent. Preji vam, at se podari ji pochovat po svem, vklidu a pouze jen v okruhu nejblizsich.
  • Vážená Ivanko a celá Vaše rodino, přeji upřímnou soustrast. Je mi líto zmařeného života a taky toho, co navíc musíte prožívat díky divadlu jejího manžela, je to bezcitný hráč. Přeji vám, abyste zvítězili a mohli Ivetu pohřbít podle svého, mohli se s ní rozloučit v klidu. Ať už jí všichni dají pokoj. Přeji hodně síly vám všem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit