Přejít na výpis diskuzí

Ivana Bartošová

OSOBNOST 21.7.2009 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všem: upřímná soustrast se NEPŘEJE, ale projevuje.
  • celtic.man

    Vzhledově naprosto obyčejná ženská /od plotny/, ale zato s neobyčejným hlasem a pěveckým talentem od Pána Boha!!! Pro mne určitě mnohem lepší zpěvačka, než byla její sestra Iveta /která byla zase ta ,,hezčí" a charismatičtější/. 🙂

    • Luky1987

      Aj Ivetka bola dobrá a mal som ju rád❤️

  • Ivanko přejiti a cele rodině upřimnou soustras,byla sem a zustanu jejim fanouškem a věři že pohřeb bude rodinem kruhu už kvuli arturovi,a spravedlivost pro rychtařě bude naplněna.jemi lito moc lito že taka věc se musela Ivaně hvězda na nebi atd.
  • je to moc smutne pani ivano preji uprimnou soustrast a moc na pani ivetu myslim nepatrim mezi jeji fanousky ale z toho vseho co dela pan rychtar je mi opravdu k bliti tak vam drzim vsem ve frenu palecky at jste silni a at brzo preboli to co ten ZADNE SLUSNE SLOVO MNE V JEHO PRIPADE NENAPADA rychtar dela vam a udelal i pani ivete
    VSEM VAM UPRIMNOU SOUSTRAST
    BYLA CHYBA ZE KDYZ SE CITILA IVETA BLBE ZE SE NEVRATILA KVAM DOMU NA MORAVU A HLAVNI CHYBA BYLA SVADBA S TIM HROZNYM RYCHTAREM
  • a všem přeji upřímnou soustrást hlavně Arturovi a jejím sourozencům
  • Tak jak to je?

    Tak co vlastne je?Uzlicek nervu nebo odjakziva energicka? *1* *15*
  • Rychtáře znám osobně, je to 100% psychopat, on je plně odpovědný za to co udělala. Žít s psychopatem se nedá, ona ho pravidelně vyhazovala, podávala na něho trestní oznámení, ale on přitvrdil, až z ní uděla loutku se kterou si mohl dělat co chtěl. Poslední léta nevěla co se kolem ní děje, byla úplně mimo dění, žila v iluzi, kterou ji ten psychopat podsouval. Čím na tom byla hůře, tím více mu to dělalao dobře, stavěl se do pozice ochránce, opak byla pravda.
    Dokonce v té době, kdy Iveta byla na kolejích on byl u přejezdu (150 m od místa tragédie).
    Je to nekutečný manipulátor, lhář, on sám vytváří jakési důkazy, které
    přehazuje ostatním.
    Darina jeho ex by mohla vypravovat, jak je nebezpečný pro okolí.
  • Nikdy jsem se nezajimala o Ivetu Bartosovou, ale jeji smrt me dost sokovala.
    Ziji v Parizi a tak, abych se neco dozvedela z domova, tak nekdy koukam na seznam. A co nevidim..
    Podle tech spousty informaci, ktere jsem videla, si ja osobne myslim, ze zato mohou media a ten zatraceny alkohol.
    K tomu, aby se clovek z toho dostal, potrebuje kolem sebe rodinu, ktera podpori nebo pratele. Coz se da rici, ze nikdo v jejim okoli takovy nebyl.
    Jeji kolegove jenom, ze se z toho dostane a nikdo vlastne proto nic neudelal.
    Pan Rychtar? Nevim, bud ji mel opravdu rad anebo tam slo o neco jineho. Tezko rici, ale jiste je, ze muzi na neco takove vetsinou nemaji nervy a tak ze vztahu utikaji, ale pan Rychtar vydrzel.
    2 otazky, ktere me zarazeji:
    Proc skocila Iveta pod vlak 29.dubna ve dni, kdy mel jeji manzel narozeniny a co ta zlomena celist ?
    Preji Ivetce klid na dusi a pokoj jeji rodine !
  • kirushka97
    Mně teda nepřijdou jako dvojčata..
    Upřímnou soustrast
    • Iveta,vypadá starší-pila alkohol atd..
      a Iveta a Viana mají původní barvu vlasů hnědou.
      a proto ti jako jednovaječný dvojčata nepřijdou *1* *1*
  • Luky1987
    Mne se nikdy Ivana Bartošová nelíbila, Ivetka byla hežčí a talentovanejší i co se týče zpevu a charakteru
    • celtic.man

      Znal jste je snad osobně /pokud ano, podělte se prosím o své zkušenosti/, že dokážete posuzovat jejich charakter, která je/byla horší či lepší..? 

      • Luky1987

        Obidve👍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit