Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro Kareen

    Ahoj Karinko jakpak se máš teď nemůžu moc psát, ale napsala jsem ti mail. TAk si ho přečti a odepiš jo?? a dlouze pokud možno.. jo?? ahoj *14*
  • markiz

    ja jsem nechtic vymazala tvuj mail tak mi ho zase napis nejsem si jista co to je.je to peggy_love?tak mi napis.
  • pro iriz

    my uz nechodime nakupovat kazde pondely ale kazdou sobotu ale ja jsem byla u kamosky doma a stejne byl bank holiday tak jsou jen velke obchodi otevrene a co babicka jsou tam jeste ta ta mana a porad chodis dolu
  • luxusni zpěvák
  • kelly

    Čau Dašen Katka Juráková ti vzkazuje že se s tebou baví ale s Katkou ne,protože se s ní bavila celou dobu dokud se ze všema neusmířila a ted si ji nevšíma a že ji čau říká vždycky jak ji potká ale už s ní prý nikdy nejde ven.Jo a Dašen víš čím jsmě nasrala ty poslední den před odjezdem že jsi byla s kámoškama venku a se mnou ne.
  • iriz/katka

    ozvete se
  • iriz

    cau iriz dneska to uz je asi naposledi ze jo.tak ti musim rict ze od vcerejska chodim z ladikem. potom tam prisla jedna anglicanka z 8 a byla opila tak vis jak ji nadavali atd . tak rikala ze zbije me a karinu . a karina potom neco rekla a ona uplne hnusna nadavala . a ladik atd nas branili ale ve skole asi nas nezachrani. tak se dneska fakt bojim . dneska mam jit do parku v 5 . no prectav si ze kaina uz ho taky chce ale uz jsi nastesti chodim a mam jeho fotku. uz nevim co mam psat. tak ti potom napisu dopis. pozdravuj vsechni. ahoj
  • černoši jsou krásný a Usher obzvlášt a navíc krásně zpívá je prostě super
  • k

    Dašen jestli mi napíšeš,tak mi napiš i tvoji adresu a řekni Karči at mi taky napíše .Aještě mi musíš napsat co s tím Ladíkem.Jinak u mě nic nového akorát mám dneska taneční,tak se docela těším.A co ty.Už nevím co ti mám psát .Ve středu ti napíšu podle toho jestli mi to vyjde vůbec totiz nemám čas.Tak čau a napiš.!!!!!!!!
  • iriz

    cau iren jak se ms ja dobre krouzky sou mela jsem do jednoho jit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší