Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dáša

    Ahoj Dášo, Už zase ti píšu, doufám, že ti to neva. Ale je tu jeden problém, protože nevím o mám psát. Víš co napiš mi něco dlouhého at mám potom co psát. Tak čau . Jako vždycky mi tam všechny pozdrav. Tak se měj dobře Pápá
  • iriz

    cau iri zjak se mas jadobre dnska maji prid takze doufam za mi ho daji ale ja jsem ten dopis dala kacene takze ta mala trupka t to asinedala.neve ze mi moc nepises muzes i postou ja mam ted 8dni prazniny super tak cau
  • ach bože! Je tak dokonalý! *14* *14* *14*
  • iriz

    kdo se tobe libi z sk vyvoleni?
  • pro mya::

    Prosímtě, nehraj si tu na chudáčka, ano? To nesnáším...Tak si laskavě polib DÍKY:o)
  • pro myu:::

    Já, že neumím psát??? Cože?? Podívej se na svoje mai-ly, ty asi neznáš čárky nad písmenama, že? Ani čárky za slovama, viď? Ale já wím, vy jste se to ve školce ještě neučili!!že já každýho buuzeruju?, Já nejdřív napsala můj názor a vy pak jste se do mě navážely, tak se nediv!A všimni si, že v tomhle mai-lu jsem ti nenapsala jediný sprostý slovo:o)))
  • Ushere

    Usher je vinikajcí.Moc ho miluju je nádhernej bomba.....
  • d.kelly.k

    čau dašo tobě se vážně líbí usher ????? mě moc ne. a na samera kašleš ????? mimochodem dík za dopis !!!!!!!!!!!!!! a o tvoje L.LASKA ?????ČAU
  • pro kelly

    ahoj Dašen,je to fakt super,že si můžem dopisovat nic lepšího jsem neviděla.Ty budeš asi ještě ve škole to máš blbé.Až budeš doma tak mi potom něco napiš,já si to potom přečtu v pátek nebo v pondělí podle toho jak to budu stihat.
  • iris

    jakto ze uz nepises ty si na me zapomela pozdravuj darcu odeme a vsechny a dalibora to spis po markete ze? myslim si ze prijedeme az v lednu jestli tam nebude taka zima

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit