Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnus !!!

    !!! FUJ !!! Nesnášim !!! Zdravi všechny bleeee!!!!!
  • julyy

    cau vy mate prazdniny ze ale jenom tyden a mi dva tydny a jeste tady je palancikovy den, a jeste jsem ti chtela neco rict kdyz mi neveris tak proc si potom pisu s mojima sestrenicema protoze bydlim v anglii jinak by jsem si sni nepsala
  • marketa

    cau mrket ja se mam dobre bytkarka urcite nejsem jsem uplny opak ve skole.tak ty kluky toje moc to mas pravdu ale eknu ti ze nevim koho si vybrat jeden hezci nez druhy.takja budu koncit.cau
  • k

    MARKÉTA JDE DO ŠKOLY AŽ V PONDĚLÍ ,TAK TI POTOM NAPÍŠI.JINAK NIC NOVÉHO A CO TY A KLUCI U MĚ NIC NOVÉHO A CO ŠKOLA ? NAPIŠ POTOM UŽ MUSÍM KONČIT TAK AHOJ
  • k

    JAK TO ,ŽE ZAPOMÍNÁŠ ČESKY?!!!!!!!!!!!! TO NEŘÍKEJ ANI ZE SRANDY .PRÝ ŽE MÁ PŘIJÍT ZÍTRA VLASTNĚ DNESKA TETA MÁŇA JINAK NIC NOVÉHO
  • pro myu

    AHOJ-...promiň že jsem tu teď dlouho nebyla, já byla v nemocnici *9* Ale už jsem zpět! No my budeme mít jarňáky až v březnu...Praha a spol.. Je už mají teď, ale já bydlím v Pardubickém kraji a ten je má jako jediný až v březnu *3*
  • pro myu

    Ahojky..ne tu Katku neznánm, ale když tu písničku chtěla tak jsem jí poradila....Ludacris moc neznám, ale na netu se můžu mrknout...
  • katka

    Ahoj jak se máš???????? *1* *4* *3*
  • mya

    haloooo vy uz nepisete?
  • pro iriz

    no iriz jakr bylo vystoupeni? ja na vase hodiny chodim domu v 5 hodin. ted jsem prisla ze skoly a ted budem mit zase tyden prazniny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit