Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Töpfer

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den.Blahopřeji Vám,ale chci se Vás zeptat,jaké máte zkušenosti a vzdělání k vykonávání funkce senátora.Myslím si,že by tuto funkci měl vykonávat člověk,který má vzdělání a zkušenosti jak ekonomické tak i politické.Na toto všechno jsou dosti složité školy.Děkuji.M.Buzek
  • k pořadu na Primě

    Dobrý den pane senátore in spe, rád jsem si Vás poslechl v diskusním pořadu na Primě (5.11.2006) a jsem rád, že se do senátu dostávají vážení občané a že to bude mít vliv i na hodnocení jeho ústavní úlohy. A když už jste se uvedl vtipem, tak mi dovolte připomenout Vám taky jeden. Navozoval atmosféru 16. století, za vlády Ferdinanda I. Habsburského, kdy v Čechách byly na židy velké pogromy a kdy Ferdinand dokonce zřídil potupnou nadaci, ze které, každý žid, který se nechá pokřtít, dostane za to z té nadace zaplaceno. Roubíček na tom zrovna nebyl dobře. Spousta dětí, samé dluhy a samé na cti utrhání a tak se Sárou domluvili, že tedy půjde a nechá se pokřtít. No a když se pak vrátil domů, tak se na něho rodina sesypala, že teď splatí ty dluhy a co si všechno za ty peníze, co dostal, koupí a zařídí. A on na to povídá: kšá holoto židovská! Vy byste ubohýho křesťana nejraději stáhli o poslední halíř!
  • balhopřání k úspěchu v 1. kole Sen. vol

    Mistře, balhopřeji Vám k úspěchu v prvním kole senátních voleb. Přeji vítězství v kole druhém. J.Nekvasi, tč. v Mongolsku *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit