Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Töpfer

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak jsem videl mistra "live"

    http://www.ct24.cz/vysilani/?rychlo st=high&typ=asx&id=156171&porad=&da tum=2007-07-16

    resil tam s reziserkou chytilovou radar (jeden za 18 a druhy bez dvou za 20)
    ... mel zustat hrat prvorepublikove policajty, a mohl bych si jej vazit ... jestli nas zastupuji takovi fanatici, tak potes koste ... proste bud cerna nebo bila, tito lidi si snad vubec neuvedomuji, ze je kolem nich nekolik milionu dalsich jedincu kteri maji jine zivotni zkusenosti, jine hodnoceni reality (tusim ze komedianti je v 89 presvedcovali ze budou moci o svem osudu a statu rozhodovat, tak proc mi ted tvrdi ze jsem nezpusobily rici si koho chci ve sve zemi, ci zda tu vubec nekoho chi, nasi politici se chovaji jako bazarista kteremu date na prodej auto a on vam s ním prodá i vas dum)... a pokud uvedomi ze jsou lide z jinym nazorem, tak je oznaci za extremisty, komunisty nebo anarchisty ... zajimave je ze typci jako topfer se vyskytuji prevazne v ksc nebo ods (nekolik jsem potkal osobne), mozna o tom nekod napise casem studii:-)
    • Re: tak jsem videl mistra

      takoví kamarádi umělci a jak se rozhádali
  • Ach to video !!

    Jako herce si vás vážím, jako člověka už po neuvěřitelném videu, již bohužel né! A to nejsem levicovým voličem. *13*
    • Re: Ach to video !!

      mám stejný názor
  • ZDĚŠEN

    Jakž takž jsem vás snesl v Humoreskách, ale co jste předvedl ve spojitosti s videem o pádu vlády, otřese každým rozumným člověkem, bez ohledu na politickou příslušnost (vyjma zaslepenclů ODS a jejich fans). Sahá-li vaše inteligence k propůjčování se či dokonce autorství těchto neuvěřitelných hloupostí, pak už vám věnuji jen poslední povzdech a nemíním vás uznávat ani jako dobrého herce, ani jako dobrého člověka. Jste totiž přesně to, co byli zažraní komunisté, jen napravo - jiný rozdíl není. S vaším druhem uvažování a činů člověka, který nemůže snést standardní parlamentní porážku, nemůže náš veřejný a politický život nikdy dojít ke zklidnění, natož kultivaci. Pravici ano, ale složenou NE z lidí jako jste vy - natlakovaných pravicovým fanatismem, nenávistí a mstou. Ale nakonec: Díky, že jsem vás poznal i takto, teď vím, na čem jsem. Díky. Jen je mi z vás dost špatně.
  • balhopřání k úspěchu v 1. kole Sen. vol

    Mistře, balhopřeji Vám k úspěchu v prvním kole senátních voleb. Přeji vítězství v kole druhém. J.Nekvasi, tč. v Mongolsku *4*
  • Kam až lze zajít...

    Dobrý den pane senátore, viděl jsem video k pádu vlády. Jsem zděšený doslova hysterickou reakcí na proces běžný v parlamentní demokracii. Neztratili paměť vaši voliči. Ztratili ji vy, politici. A reagujete na neúspěch nebo kritiku naprosto stejně dětinsky navztekaně a rozčepýřeně jako jiní mocní před dvaceti a více lety. Některé děti to dělají. Když přijdou o hračku lehnou si na zem a řvou až zmodrají. Jsem volič ODS. Teď musím říci - bývalý. A po vaší neuvěřitelně primitivní mediální masáži na videu nejspíš nebudu sám. Je mi líto, že se umělec a politik propůjčí k něčemu takovému. Teď budu trošku ironický. Stále vám ještě zůstanou voliči kterým tenhle styl vyhovuje. Nevím, možná to tak chcete.
  • Vy jste se zbláznil

    Měl jsem Vás za normálního člověka a výborného herce, ale jak jste se propůjčil k takové politické agitce, tak jste se mi zhusil. Nejsem komunista ani jejich příznivec, věci posuzuji obyčejným selským rozumem. Takovou koninu, ve které jste účinkoval, snad nevymysleli ani bolševici, když dělali klipy k zločinému imperialismu. Mluvil jsem o tom i se svými známými, kteří mají stejný názor. Jste za šaška! *9*
    • ellaowell

      Re: Vy jste se zbláznil

      Sám seš za šaška...každej má svůj názor..a nikdo se nebude řídit řečma ostatních když si stojí za svým. Všichni mají okolo sto keců...ale že by třeba zapřemýšleli nad tím, že mu nic nemůžou vytýkat...chtěl tak to udělal bože!!!!!!!!! *16* *8* *10*
  • má te to zapotřebí ?

    Dobrý den , dnes jsem se podíval na video které natočila ODS po hlasování o nedůvěře vládě .Jsem příznivec ODS ale takovéto videa nám dělají jen ostudu a Vy bohužel také drahý "Mistře"
  • T.Topfere, vím jak kdysi vypadalo divadlo Na Fidlovačce. Bylo úplně zdevastované.
    Držím Vám palce jako režisérovi, jako herci, jako řediteli, jste dobrý..
  • Tak jsem si přečetla článek, že pan Töpfer zažaloval Blesk a vysoudil na nich milion za údajné pomluvy. Gratuluji, pane Töpfere, nenechte si od nich nic líbit!!!! Oni si myslí, že jsou nedotknutelní a totéž radím i ostatním lidem, které tyto šmejdské noviny pomluvily. Nenechte si to líbit a bojujte proti nim!!! Jsou to lháři a podvodníci. Čím víc vás bude, tím líp, je tu dost dobrá šance, že tyhle bulvární blitky brzy zmizí z povrchu zemského!!! *4*
  • nemám vás rád

    Nemohl jsem se dočkat až uvidím další díl Četnických humoresek. Seriál je to náramný. Nyní -jak jsem si vás dřív vážil- se na vás jako na šéfa četníků v televizi podívám a mám zkažený celý večer. Jako herec i jako občan jste u mé maličkosti skončil. Vojenský prostor Jince to je unikátní příroda. Zrovna tam, kde má stát radar se líhnou černí čápi a orel mořský. Žije tam listonoh... Četl jsem v Mladé frontě vaše vyjádření, že v Brdech měli sověti nukleární nálože. Pěkná blbost. Byl tam pouze na ně připraven sklad o který mají amící nyní velký zájem. Vy jste snad ty hlavice viděl? Vážený pane, protože jste chyběl v základní škole, tak si znova prostudujte význam a dopad Jaltské konference. V únoru 1945 nás -tedy ČSR- prezident USA a ministerský předseda Velké Británie prodali J.V.Stalinu. O nás bez nás... Kdyby se to nestalo, tek jsme patřili do západního světa. Nebyl by žádný Únor 1948, paní Horáková by žila, nebyly by žádné PTP, ani STB atd. A důkaz!!! V květnu 1945 stál generál Paton na čáře Domažlice - Plzeň - Budějovice. Tedy 80 km od Prahy. A nesměl jit českým lidem na pomoc. Proč??? Tak to bylo rozhodnuto v Jaltě. Tak tady máte tu vaší demokratickou ameriku... Můj tlf. 257 941 315

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit