Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Töpfer

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Priemerný český herec 

  • Majitel restaurace U Švejka.

  • Peníze nejsou v životě všechno!!!

  • Vážený pane,i já mám s Váma zítra narozeniny,přejí zdraví,štěstí a mnoho spokojenosti do dalších let Magdalena
  • Dobrý den, Četníci se mi líbí, zejména svými historickými scénami. Ten, kdo je připravoval, svou práci opravdu miloval... Nelíbí se mi vůbec herectví pana Töpfera, zejména jeho zcela nečetnický nepřesvědčivý zjev a nerealistický hlas (oproti například zcela reálnému Skrčílkovi, Šiktancovi, ale i Ambrožovi a jiným vynikajícím hercům). Pan Töpfer se podle mne výborně hodí třeba na role spáčů s doktorkami a kazatelů o tom, jak se co musí, co je v životě výhodné a podobně (myslím, že právě tam své pravé herectví výborně předvedl a osvědčil se - bylo to v některých Básnících?). Co vnímám, je, že má vynikající smysl pro kšeft a asi skvělého managera s pěkně ostrými lokty, není-li jím sám. Možná to pramení z tradic jeho pravděpodobné nacionality. Ideologie: potenciální "zakázky" - prostě všude tam, kde bude "vidět" (být viděn znamená být populární), kde to bude "sypat" (mít finance znamená možnost leccos ovlivnit), je zapotřebí důkladně "okouknout", "prorazit" tam a hlavně "vydržet" za každou cenu? Věřím, že u mnoha lidí tento pán může být populární, u mne ale rozhodně ne.
  • Dobrý den, také dodatečně přeji vše nejlepší k narozeninám. Líbil jste se mi v Četnických humoreskách, ale více v 1 uvedení. Při druhém se mi zdál Arazím zbytečně ukřičený. Ale co mě překvapilo a donutilo napsat-nevím, jestli se to k vám ale dostane. Dnes bylo v novinách, že jste napsal scénář hry a že vás nenapadlo, že v Terezíně Židé nemohli mít fotoaparát. Když pominu, že fotit se chodilo do ateliéru, vy jako příslušník židovské společnosti jste tohle netušil? To mi přijde tak neuvěřitelné, že se s tím nemohu srovnat. Nebo to byl výmysl? Kubátová Erika
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3* *4*
  • Úplně nejlepší byl v Četnických Humoreskách. *14*
  • Tak jsem si přečetla článek, že pan Töpfer zažaloval Blesk a vysoudil na nich milion za údajné pomluvy. Gratuluji, pane Töpfere, nenechte si od nich nic líbit!!!! Oni si myslí, že jsou nedotknutelní a totéž radím i ostatním lidem, které tyto šmejdské noviny pomluvily. Nenechte si to líbit a bojujte proti nim!!! Jsou to lháři a podvodníci. Čím víc vás bude, tím líp, je tu dost dobrá šance, že tyhle bulvární blitky brzy zmizí z povrchu zemského!!! *4*
  • Všechno nejlepší k narozeninám *2* *4* Nejlepší vaše role je v četnických humoreskách *4*
  • Co ho změnilo, že je to zákeřný hajzl? Žeby peníze a zločinecký gang ODS a TOP 09 ?
  • T.Topfere, vím jak kdysi vypadalo divadlo Na Fidlovačce. Bylo úplně zdevastované.
    Držím Vám palce jako režisérovi, jako herci, jako řediteli, jste dobrý..
  • Pane senátora,mě by strašně zajímalo,jak můžete stihnout dělat POŘADNĚ 2 zaměstnání,když jsem dnes v televizi viděla příspěvek jednoho herce z divadla,který řekl,že podle vás se dá stihnout práce ve sněmovně za 4 hodiny týdně!!!!!!!!!!!!!to jste taky placeny jenom tak, za ty 4 hodiny?Myslela jsem,že když se má dělat práce pořádně můsíte se taky tomu věnovat.Podle toho taky ta práce v senátu vypadá,chodíte si tam jen odsedět pár hodin,a to je všecko. a za jakou odměnu.Měli by jste se tam všichni stydět,,pokud se vám podaří něco vypotit,tak to stejně není k ničemu.Podle toho ta republika taky vypadá!!!!!!!!!!!!!!!
  • Pane Topfre, prosím, nedejte se odradit sprostotou Vašich "kolegů",
    Podle mého názoru rozpoutal tuto mediální masáž pan Stropnický, který neunesl Váš úspěch. (Pamatuji si, jak o jeho samolibosti psali jeho pracovníci z doby, kdy byl ve Vatikánu) Jste skvělý herec a v Ostravě jste byl vždy považován za slušného člověka.
    Na Vašeho Šumaře jezdíme do Prahy vždy, když nám to čas dovolí a věřím, že tuto roli budete na Fidlovačce hrát nadále. Hodně zdraví a trpělivosti
  • Zdravím a gratuluji k včerejšímu Hydeparku. Opět jsem si potvrdila, že se úspěch neodpouští. Držím palce. Hanka
  • Milý pane Tomáši,chtěla bych s váma o něčem pohovořit,ale ne veřejně.Myslíte,že by jste mi mohl napsat na homelope@seznam.cz?Nebudu Vás dlouho zdržovat.Děkuji Jana
  • Re: Ach to video !!

    mám stejný názor
  • Re: Re: tomáš topfner

    Jako herec je dobrý,ale jinak to je politický pablb = slušně řečeno prevít odesácký.
  • Vzpomínka.

    Znám Tomáše z jeho začátků u Bezručů v Ově.Byl to vždy výborný člověk,velmi dobrý kamarád,nezkazil žádnou srandu,dovedl dělat fórky kolegům během představení.A hlavně byl velmi dobrým otcem své rodiny. *3*
  • dotaz

    Nevíte prosím někdo jak se jmenuje kriminál.příběh kde pan Topfer hraje vraha mužů kteří chtěli koupit jeho chalupu?děkuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit