Přejít na výpis diskuzí

Suri Cruise

OSOBNOST 8.7.2009 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • -

    Nato že je tak malinká je mi strašně sympatická a má nádherný oči *1*
    • Re: -

      Nechte ji na pokoji, ja jsem chodila ve 3 letech do baletu a do jinych tancu a taky jsem musela chodit na podpatcich. To ze chodi v nejdrazsich hadrech je pravda, ale podivejte se kolik daji jeji rodice rocne za charitu, stavi nemocnice v Nairobi, atd..... *13* a fiflena s tvrdym y???? se jdi taky zahrabat nadhero!!!! *1*
      • Re: Re: -

        To,že chodí do baletu,je v pořádku,když jí to jde,tam ať jí ty podpatky dávají,ale chodit v tom nejdražším oblečení je dost podlé. Špatná výchova. To,že rodiče dávají peníze na různé akce a do různých organizací,když mají,je v pořádku a úcty hodné,ale to dítě jen rozmazlují a to není v pořádku. Tak proč ty nadávky někomu,kdo zde vyjádří svůj názor.
  • Její vina

    Lidi...probudte se!!!Jo je roztomilá a malá ale přece kdyby nechtěla tak si ty podpatky nedává.Dává si je SAMA a SAMA se i rtěnkuje.Žije si jako v bavlnce.Má všechno co chce.Až jí bude 5,bude mít prý i svého mluvčího.Asi nikdy nepozná smysl peněz.Bude mít všechno zadarmo.Je to vina rodičů ale hlavně její. *7*
  • Je roztomiloučká!! Také bych chtěla tolik oblečení :)) No a co já si dávám makeup od 11 let a mam plet jako ostatni holky v mem veku,tak co jako?!a navic to neni jeji chyba,je to spatnou vychovou jejich rodicu...ale jinak ji ten zivot i malinko zavidim...a piste si tu co chcete,ja ji mam rada a nevim proc se vam jako nelibi ze nosi podpatky a maluje se !! *4* *14* *14* Je krásná,až bude velká,tak z ní bude kočka!
  • no já si projela ty její fotky a na zadne z nich ji nevidim namalovanou...to ze ma treba lesk na rtech kdyz sou na nake premiere chapu..navic je tu ne protoze by bylo jeji povolani ze je dcerou toma a katie ale proto ze je osobnost vzdyt se podivejte jak tu o ni furt pisete a taky se o ni dost mluvi a jo je to tim ze ma slavne rodice ale u takovych deti se predpoklada ze v budoucnu se budou venovat takovym vecem jako jejich rodice takze uz nejspis brzo bude mit v povolani treba "herecka"...a navic je moc pekna takze si myslim ze ani v budoucnu nebude ten make up moc potrebovat... a nemyslim si ze je rozmazlena teda nevim to a vy taky ne pochybuju ze ji nekdo tady zna osobne...no a taky si myslim ze zarlite no aby ne ma slavny rodice kopu znackovych hader zije v californii boze kdo by tohle nechtel i ja na ni zarlim...ale preju ji to preju ji aby jednou v zivote prorazila a ne jenom proto ze je dcerou toma a katie ale protoze si myslim ze dite nekoho ako sou oni musi mit vsobe neco neco vic nez jine deti myslim ze o suri jeste hodne uslysime..
  • wendy92

    Opět ty podpatky

    Rvát tříleté malé holčičce jehlový podpatky, není to náhodou týrání dětí?? *13*
  • vashley

    ....

    CHUDÁK HOLKA! teprv 4.roky a už je taká fyflena nechci jí vidět ve 14.bude úplně umělá a možná již pod drogama! *16* *8*
  • Lála: Ano souhlasim s tebou !
  • je tak roztomila!! *3* *14* chtela bych ji znat
  • rerererere

    Já chci být taky tak zhýčkaný děcko!!! Mě jí líto není, ani kvůli podpadkům, mě je líto těch chudých černoušků na druhé straně planty, co nemaj co jíst, ale ona si už od mimina chodí oblíkaná od gucciho.
  • sa

    je staršně roztomilá!Taky chci být tak bohatá!
    • Re: sa

      Peníze nejsou všechno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit