Přejít na výpis diskuzí

Suri Cruise

OSOBNOST 8.7.2009 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    chudinka surinka

    Jako lidi to je fakt hnus jak ju oblíkají jako modní ikonu..jsem viděla ty fotky kde měla PODPATKY!! a nejen nějaký malý, normální boty na podpatku, vždyt je to tříletý miminko, takový děti se občas ještě vozí v kočárku a ne tady toto.. je vidět že kate a tom jsou z té sekty úplně zmagořený - a to nemluvím o té jejich výchově... lidi s vymytýma mozkama by si neměli pořizovat děti... *9*
  • wendy92

    Chudák

    Je mi té berušky strašně llíto..:( Tom a Katie jsou v sektě, jsou scientologové a podle toho ji taky vychovávají, nemůže si hrát ani se vůbec bavit s cizíma dětma..od tří let chodí an 2 jazyky, učí se na housle a kalvír atd...v sektách jsou ti nejvetší magoři, at si říká kdo chce co chce.. *9* Hlavně že učí tříletý mimčo chodit na podpatkách..Chudák dítě..
    • lilonely

      Re: Chudák

      Jo *9*
    • wendy92

      Re: Chudák

      Jako já souhlasím, čtěte tady o Suri:
      http://starpaparazzi.blog.cz /0907/suri-cruise-fotecky
      To jeprostě týrání, chudinka holčička..
  • Suri

    Proti Suri samozřejmě nic nemám, ani proti jejím rodičům. Ale nedávno jsem koukala na film o Marii Antoinettě. Kdosi jí sděloval o situaci jejího lidu. Že její lidé už nemají ani na chleba. A Marie odpověděla "Ať jedi koláče". Proč to sem vůbec píšu? Protože si myslím, že taková bude i Suri až vyroste. Nebude vědět, co jsou to peníze, ani že lidé například v Africe trpí nedostatkem peněz. Tom a Katie by se měli nad svou výchovou zamyslet.
    • allisonc

      Re: Suri

      Hodně trefné. Taky jsem viděla ten film. Opravdu souhlasím.
  • Je to malej rozmazlenej fracek a už vůbec není osobnost, takže tu nemá co dělat. Její rodiče to taky přehánějí. Tatínek jí koupí všechno co řekne, maminka jí zase ničí tvář make-upem, nory podpatkama a je jí teprve šest. Ta bude pěkně zničená ještě dřív, než bude dospělá. Bude děsně citlivá a drzá.
  • Já si myslím, že až bude dospělá, bude hlouposti svých rodičů pěkně litovat. Kohopak napadlo dávat dvouletému batoleti make-up? Vždyť to není normální! Některé nevyspělé - a promiňte mi to slovo - pipinky si sice dávají make-up už v nějakých jedenácti letech, ale ve dvou letech? Vzpamatujte se. Boty na podpatku - a to je i odborně a věděcky dokázáno - ničí nohy dospělým ženám, natož dnes už šestileté holčičce. Tady není nic, co bych ji mohla závidět. Možná že peníze, dům nebo značkové oblečení, ale jak bude vypadat až jí bude šestnáct? To snad ani nechci vidět...
    • Souhlasím s tebou, Lálo. Taky nechápu, jak může někdo takhle malé dítě oblékat, jako by jí bylo 17. To není dobrý start do života a tady vážně není co závidět.....
  • A čím se malá Suru Cruise tam zasloužila o to, že je od narození osobností..? Jenom proto, že se někdo narodí trochu známějším rodičům ještě neznamená, že je osobnost.. *6*
    • Suri
  • Suri

    Je rozmazlená, nevím, jak jí to mohli rodiče provízt, takhle jí zkazit. Make-up od dvou let- znicí jí to obličej, a make-up bude musen nosit pořád, aby se uchránila před bulvárem s narážkami na její tvář. Podpatek od 3 let-zničí jí to nohy. Proti její modě nic nemám, ale je to přehnané... A jdenou, když peníze dojdou, a Suri bude dospělá, Nevím, jak to s ní dopdne...
    • Ona má v bance ucet a tam ma asi 2 miliony....Jsi krava!!!
      • Ale ten účet dostala i když ho ještě neuměla držet v ruce :P :D fakt praštěný :P KRÁVO!!! :P
  • lili1997

    rozmazlene dite

    ale to neni pravda nenuti ji to to vsechno suri je strasne rozmazlena ma satnik vetsi nez vetsina celebrit a na podpadky ji nenuti to ona sama porad chce nosit podpadky a s cizima lidmi se bavit muze ale oni radsi ustoupi prozoze zacne byt zase pritiva
    • wendy92

      Re: rozmazlene dite

      Suri je taková jak ji praštění scientološi vychovali. Normální rodiče nemůžou ustoupit, 3 roky to je maličký dítě který nemá rozum, a v tom případě musí mít rozum rodiče. A ten bohužel Holmes a Cruise nemají. ničí jí zdraví.
      • Re: Re: rozmazlene dite

        Taky nechápu, jak ji mohou navlíkat do těch bot...vždyt je to malý dítě, sice celebrita od narození, ale tohle???to je moc! děs, ale jinak je to hezká holčička
        • wendy92

          Re: Re: Re: rozmazlene dite

          No tak jako i Angelina Jolie dala dceři Zahaře, pětileté kozačky na podpatkách.. až půjdou jejich holčičky ve dvaceti na operaci s nohamam a skončí na vozíku což se klidně může stát, tak se budou modenrí maminky pěkně divit..holt Amerika je jeden velkej sranec kde jsou všichni vypatlaní, i celebrity co tam žijí.. vím proč některý celebrity ji nesnáší a vychovávají děti v Evropě, jako Johnny Depp apodobně.. každopádně přeju Suri hodně štěstí, at to nějak zvládne..a udivuje mě jak je lili1997 strašně chytrá, že přesně ví co si kdo myslí..i malá chuděra Suri.. nechceš dělat věštkyni?? stačí se podívat na některý Suriny fotky jak se pořád smutná a neštěstná, její rodiče jsou na ni abnormálne nároční.. držím jí palce..
  • Pane bože

    To že je to fracek nějakejch dvou zazobanců.... k tomu rozmazlenej z ní nedělá osobnost.
    Na tomhle webu se přídává fakt kdejakej debil... *9*
    • Re: Pane bože

      Souhlas *9* *9*
  • To je opravdu děsná osobnost -.-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit