Přejít na výpis diskuzí

Suri Cruise

OSOBNOST 8.7.2009 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Její vina

    Lidi...probudte se!!!Jo je roztomilá a malá ale přece kdyby nechtěla tak si ty podpatky nedává.Dává si je SAMA a SAMA se i rtěnkuje.Žije si jako v bavlnce.Má všechno co chce.Až jí bude 5,bude mít prý i svého mluvčího.Asi nikdy nepozná smysl peněz.Bude mít všechno zadarmo.Je to vina rodičů ale hlavně její. *7*
    • wendy92

      Re: Její vina

      Hlavně její chyba?? Dyt je to malý dětátko, který nemá v hlavě nic jinýho než hadry - a ne že by to byla její chyba ale ptž ji matka tak vychovává! Malý dítě jako je ona dělá to co ji učí rodiče. Ona se s tím nenarodila *1* "Kdyby nechtěla,tak si je nedává".. co to je? Je to malý dítě, musí dělat co jí řeknou rodiče a ne co chce.. a že je chce sama, podpatky, je to možný, ale pak musí mít rodiče rozum a říct že když jí roste její malá nožka, tak je nosit nesmí, nebo bude mít strašný zdravotní problémy. Myslíš že to dítě ví? Ne, ale rodiče by měli.. ale ti její bohužel asi ne.. Malý dítě za nic samo nemůže, všechno je to výchovou.
      • souhlasim...ona za to nemuze
      • Re: Re: Její vina

        jo je to její vůle, myslíš si že malý dítě si neumí projevit svůj názor a dělat si co chce? uměj to a moc dobře, a kort malej rozmazlenej fakan kterýmu dovolej všechno , proto se rtěnkuje a nosí podpatky PROTOŽE CHCE!
        • Re: Re: Re: Její vina

          Je to vina rodičů,co z ní vyrůstá. Ona na něco ukáže nebo řekne,že to chce a už to má.Je pravda,že si podpatky bere sama,ale táta s mámou jsou tady od toho,aby jí to zakázali a aby jí nedávali vše co chce.Vyroste z ní rozmazlený cvikýř,kterým už je,ale stále se to dá ještě zachránit.A dávat jí drahé oblečení,to je další nehorázná blbost a jen rozmazlování. Ta holka si nikdy nebude vážit peněz. Nakonec dopadne pěkně špatně,díky rodičům. Vyroste z ní pěkná nafoukaná káča.
          • Re: Re: Re: Re: Její vina

            Druhá Paris Hilton :D *1*
  • Povolání?

    Povolání: Dcera Toma Cruise a Katie Holmes? Jako, já mám taky povolání dcera mojí mámy a táty? *7*
  • No... její chůvou bych být nechtěla. *4*
  • b.e.t.u.l.i

    :)

    Nádherná holčička :) celá maminka :)
  • a8z

    Suri

    Vždyť je krásná a strááášně rostomilá XD *14* *14* *14*
  • a8z

    Suri

    ale asi ji tak chtějí mít když si ji tak vychovaly
  • Rozmazlenej magorní spratek!! Nic jinýho není!! Jakoo to že její rodiče jsou hvězdy neznamená že vona se bude chovat jak Princeznička na hrášku!! Já bych jí dala do uplně normální školy prostě bych jí kupovala oblečení z levnejch obchodáků a néé od modního návrháře!! Co bude dělat až jí bude támhle 20? OMG !! Chodí na podpadkách!! A jako voni i ty její rodiče sou taky uplně trapný!! Až si ta jejich ' Slečna dokonalá ' zlomí nohu tak mě to bude u prdele! Její chyba!! To je takovej malej smrad!!
    • kdo ti rikal ze ti to nema byt u prdele, ja byt tebou tak zalezu do diry. Mozna je rozmazlena ale nemuzes vedet jezis ,at si dela co chce, i rodice snad za rodice nemuzes odsuzovat ji. Ona za to nemuze ze se jim narodila.Pripadate mi vsichni nastvani z toho ze ona je od mala hvezdou a vy nic. Zpamatujte se kdyz mi vadi nebudu se divat na jeji fotky a cist o ni clanky. JE CHUDAK tatu nevidela 4roky a to Tom zije.
    • Řekla bych, že máš 3/4 pravdu... Ale za výchovu a za to co bude až vyroste může jak ona, tak její rodiče: koupí jí drahý hadry (za to můžou rodiče) ale ona je chce (za to může Suri). Ale kdyby ty hadry neviděla-nemohla by je chtít... Je to jak začarovanej kruh. Takže bych to radši nekritizovala a nebo bych se dívala na obě strany zpravedlivě. *7*
    • Jenže Suri za tuhle blbou výchovu opravdu nemůže, takže tady nenadávej jí, ale vynadej jejím rodičům, kteří ji všechno dovolí a rozmazlují.
    • s tebou teda vubec nesouhlasim
  • wendy92

    Herečka?

    herečka??? bože kde hrála???
    • ichbinteufelin

      Re: Herečka?

      jo, tak to by mě taky zajímalo...xD
      a to samý aj u dcery Angeliny a Brada...tam má taky napsaný herečka...
      • wendy92

        Re: Re: Herečka?

        Jo ale dcera Angeliny Jolie si fakt zahrála ve filmu - Podivuhodný případ BB s Bradem. A i krom toho už byla i dřív v nšjakým filmu když byla mimčo...ale Suri??
        • ichbinteufelin

          Re: Re: Re: Herečka?

          aha, tak to o Shilon nevím... *15*
  • hm

    takový malí děcko a už podpadky no hrůza ti rodiče jsou šiblí
  • chudák malá

    ta Katie Holmes musí být strašně pitomá, když tak malé holčičce dává boty na podpatku *16* to nemůže myslet na její zdraví...je mě jí líto, i proto že z ní asi vyroste nesamostatný, rozmazlený fracek..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit