Přejít na výpis diskuzí

Shannen Doherty

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • promin za odoždění...Shannen vím, že tenhle vzkaz číst stejně nikdy nebudeš, ale i tak mám skvělý pocit z toho, že může mé BEST herečce poblahopřát k narozeninám takže : všechno nej Shannen Doherty a mnoho štěstí do tvého manželství..:)

    SHANNEN DOHERTY : Good Evening Shann my name is Camila and I am your a big fan.! You are the distinctive.!!! Happy birthday and sorry that I write now to! Thank you....
  • Všechno nejlepší jsi nej *14* *14*
  • ashlinka66

    prue

    Shannen Doherty je prostě nej! *3* *4* *3* *1* *1*
  • klarisa997

    HAPPY BIRTHAY

    vše nej Shannen..
    • pepulinka12

      VSECHNO NEJLEPSI

      VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4*
  • Brenda nebo Prue?

    Na youtube sem objevila scény z BH. Nikdy sem ten seriál nezbožnovala ale kdyžbse na to teď zpětně dívám Shannen a Luke byli skvělí. Dávali tomu šťávu. Jakmile tam pak už nebyla bylo to nudný.(Brendon, David, Kelly).
    Do Shannen sem se ,,zamilovala" v Čarodějkách( byla vyzrálejší a lepší)
  • natalie19

    super herečka

    Já ji mám ráda.I když sice brala drogy a chlastala,ale je to její věc.Když z vás by někdo bral drogy a chlastal a byl by to váš kámoš,neříkali byste že ho nesnášíte...ak fakt nechápu proč pomlouváte a nadáváte i Shannen.Pro mě je prostě super herečka ať dělá co dělá.
  • hodne stesni

    hodne stesti sahnnen .....byslas pro me nej carodejka *14* *14*
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší...:-)
  • teruliska
    Přeji ti všechno nejlepší. *4* *3* *14*
  • Mě se taky víc líbily díly s Shannen, Rose (Paige) je taky dobrá, ale měla sem radši Prue. Byla prostě super a je mi líto že ze seriálu odešla... Bylo by super kdyby jí dali novou šanci... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit