Přejít na výpis diskuzí

Shannen Doherty

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší

    Tak všecičko nejlepší k narozeninám,Shannen!
  • puspuspusinka

    shannen

    je to ta nej herečka kterou znam!!!!!!! a hrála v čarodějkách tuze hezky :-)
  • charmedka-jana

    uzasna

    je to uzasna herecka....
    vazne nejlepsi herecka....
    jen tak dal,jenom porad doufam ze by se vic proslavila i u nas :-)
  • Jsi nej Charmedka!

    Prue(Shannen), happy birthday snad si užiješ své narozky, nezapoměň, že jsi pro mě(nás) BEST CHARMED *1*

    I love Shannen *14*

    PappíQ *8*
  • Shanny

    Shannon hrála také ve filmu ztracený poklad Aztéků, spolu s Michaele Shanksem, který hraje ve Hvězdné bráně Daniela Jacksona
    • Re: Shanny

      jj já vím mám tento film na DVD!!je fakt boží ikdyž ty scény chvílama jsou úp nechutný *1*
  • kamusenka

    narozenínky :-*

    všechno nejlepší :-) :-* :* *14*
  • Takže už mě s tim štvete furt jenom nelíbí se mi Prue nelíbí se mi Paige ach jo já mám Prue s Piper a s Phoebe že jsou BESTTTTTT ČARODĚJKY a nemám rada paige a tak me s tim neštvete *16*
  • Shannen je super herečka já jí mám moc moc ráda. Je škoda že že umřela (odešla z charmed ale to nevadí protože pak přišla paige a aspon jsme se dozvěděli jak to bylo s jejich mamou a světlonošem Samem . je škoda že jí pak nevzalo spátky když chtěla hrát v 5 serii že jí obživí protože by byli dobrej tým i s Paige . a kdo nemá rád tuhle herečku Tak na těchto stánkách nemá co dělat :D shannen love *14* *3* *2* *1* *16* :D
    • souhlasím s tebou
  • vše nej!!!!!!!!!!!jseš skvělá herečka
  • Venegeance

    Beverly - část mého dětství, přestože jsem tam nikdy nebyl :-) Nechceš si o tom promluvit ? :-))) bože to je let..... *15*
    • ajulinek934

      Re: Venegeance

      jn už je to dlouho :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit