Přejít na výpis diskuzí

Shannen Doherty

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SUPER

    JE SUPER!!!! *4*
  • Vyhadzov s Charmed

    Shannen neodišla sama oni ju vyhodili lebo si chcela urobiť prestávku v natáčaní, lebo musela niečo súrne vybaviť a odišla a tak ju vyhodili, 5. sérii sa mala vrátiť,že by ju sestry oživili, ale niektorí členovia štábu ju tam nechceli...a Shannen už mala návrat skoro istý, keď ju zase takto od*bali...a tak im zakázala používať aj zábery s ňou...potom ju zas chceli do 8. série, ale to ani to sa im nelúbilo...kašlať na nich, mali radšej vyhodiť tých 3 - 4 čo sa im to nelúbilo!! stretnutie Prue a Paige by bolo úžasné..tiež nwm prečo sa jej nik nezastal
    • maggie611

      Re: Vyhadzov s Charmed

      protože Prue chodila opilá na natáčení tak ji vyhodily. všude to píšou, jak na internetu tak ja to četla v TV magazinu
    • Re: Vyhadzov s Charmed

      ano...mas pravdu mne se libila prue mnohem vic nez peige ach jo chudak *5*
  • problemy s chlastem

    no ja slysela ze z beverly hills ji vyhodili ze chlastala a brala drogy a kdyz ji dal aaron spelling druhou sanci v charmed dopadlo to stejne - zacala znova chlastat a brat drogy (prej kvuli rozvodu ale to nevim jiste) ale jinak je to moje nej herecka... *14*
  • nikk

    Chjo

    škoda že jí vyhodili z čarodějek mě Rose McGowan moc nelíbí je jako sejra *15*
    • maggie611

      Re: Chjo

      jo jo jo- jen si jí nadávej! ale že zachránila ten seriál ti neva co?
    • Re: Chjo

      *1* *1* ...Oni ji vyhodily protože přicházela na natáčení opilá..Nechápu proč se opíjela *7* *7* *8*
      • Re: Re: Chjo

        To já taky ne ale měla asi sví důvody.... *14*
    • RE:

      oni ji z čarodejek nevihodily!!!!!ona uz tam nechtela dal hrat protote jse musela jit starat o nemocneho otce. *13*
      • Máš pravdu! *3*
      • Re: RE:

        Máš pravdu i ne...
        Shannen opustila serial kvůli nemocnému otci... ale i kvůly neschodám s Alyssou Jane Milano.... *3* *15*
      • Re: RE:

        Ne o otce, měla neshody s Alyssa Milano....četli jste příspěvek ne? *7*
        • Re: Re: RE:

          Já jsem četla, že se domluvili že odejde, protože měla problémy s pitím a párkrát přišla na natáčení opilá. Ono to bylo vidět v tom díle, kde umře, že tam ukázali, jak spadla a nic víc, žádné umírání, žádné proroctví před smrtí, žádné dojemné větičky, prostě nic ...:) ... *4* Ale taky mi bylo líto, že odešla ... Měla jsem jí nejraději
  • shannen je nej herecka (hlavne v rili prue halliwellove) skoda ze v carodejkach dlouho nehrala .
  • l.e.n.u.l.k.a

    Wšechno nej

    k narozeninám *14* *5* *3* *4* *15* *8*
  • Prue

    chudák Prue byla moje nejoblíbenější čarodějka. A teď je tam místo ní ta blbá Paige *9* *9* *9*
    • maggie611

      Re: Prue

      proč furt všichni dokola melete ,,chudák Prue musela umřít" a ty co me nejvíc štvou ještě přidaj ,,a ted je tam ta blbá Paige" takže prosím nenadávejte Paige! Prudence musela umřít protože Shannen chodila opilá na natáčení takže nadávejte jí! Paige ten seriál vlastně zachránila protože ten mohly klidně ukončit třetí řadou! nebyl by Wyat, Chris, Billie, Coope, Henry- protě NECHTE PAIGE NA POKOJI!! mam taky moc ráda Prue , ale to neznamená že vás necham urážet Paige jejím jménem!!!! *16* *10*
      • Re: Re: Prue

        proč to pořád řešíte?vy jste u toho nebyli,jestli shannen byla nebo nebyla opilá!!a můj názor je,že seriál se potom s paige akorát natahoval a už to nemělo takovej dobrej nápad jako v prvních třech sériích...Do 5.série to bylo ještě dobrý..Pak se to už táhne dolů...Jenom rodinný problémy a s démonama to už je nuda...
        • Re: Re: Re: Prue

          já si spíš myslim že ty díly s Paige jsou 1000x lepší než ty s Prudence!! a navíc a když ti to přijde o ničem tak proč sem lezeš? když se ti to tak nelíbí jak řikáš a ty rodiný problémy tam jsou jen s Prudence a pak ne takže nekecej, jasný? *13* *5* a Paige je ůžasná *14*
          • To si nemyslim!
          • Re: Re: Re: Re: Prue

            já semka jdu podpořit jen Shannen.Todlek je fan stránka Shannen a né diskuze charmed... *1* jinak proč sem lezeš ty,když se ti nelíbí díly s prue? niki *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Prue

              kdo řiká že se mi díly s Prue nelíbí? já jen nechci aby ste Paige dávali za vinu že odešla Prue - toť vše *5*
    • Re: Prue

      Ty kravko Paige je taky moc moc dobrá tak neměj hemi....
      Já je mam ráda všechny stejně a tak si to vem jako kdyby tam někde ¨někdo bylo pak by musel odejít a místo ní nebo něho bys tam přišla ty taky by se ti to nelíbylo kdyby ti takhle někdo nadával...
      Paige je náhodou super.... *10* *16* *14* *1* *3*
    • Re: Prue

      A tobě se Paige nelíbí?..Měš jo..Ty ji nemáš ráda kvůli tomu že Prue odešla?! *7*
    • Re: Prue

      jj souhlasím *9* Prue je nej!!!
  • je mi líto že prue odešla ze seriálu čarodějky byla z nich nejlepší :)když pak ze seriálu odešla už to nebylo ono :) *9*
    • teruliska
      Svatá pravda. Byla z nich nejlepší. Ty ostatní díly, už nestojí vůbec za to. *9*
  • happygirl1

    ´je nej nej nej

    je nej nej nej nej nej nej nej nej nej skoda ze hrala jenom 3 serie skoda skoda skoda *5* a vy co pisete ze je hnusna atd. tak jste debilove a patrasovy je fact ze se podoba trochu ale jenom kdys byla mlada - patrasova *3*
    • pru je nejjjj

      skoda ze si snamam nepise prelozil bych si to pre prekladac byla to tga nej herecka a vsicni co se mnou souhlasi napiste mimu prispecvku *14*
      • ajulinek934

        Re: pru je nejjjj

        jj je nejlepšííí *1* jinak má twitter...ale byla tam naposledy v srpnu x(( teďka se jí stala nepříjemná událost...zemřel její táta x((
  • ajulinek934

    Ajulinek934

    Shannen všecko nejjj k tvým narozkám :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit