Přejít na výpis diskuzí

Shannen Doherty

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shanny

    Shannon hrála také ve filmu ztracený poklad Aztéků, spolu s Michaele Shanksem, který hraje ve Hvězdné bráně Daniela Jacksona
  • Re: Prue

    Ty kravko Paige je taky moc moc dobrá tak neměj hemi....
    Já je mam ráda všechny stejně a tak si to vem jako kdyby tam někde ¨někdo bylo pak by musel odejít a místo ní nebo něho bys tam přišla ty taky by se ti to nelíbylo kdyby ti takhle někdo nadával...
    Paige je náhodou super.... *10* *16* *14* *1* *3*
  • Re: Re: Chjo

    To já taky ne ale měla asi sví důvody.... *14*
  • Re: RE:

    Máš pravdu i ne...
    Shannen opustila serial kvůli nemocnému otci... ale i kvůly neschodám s Alyssou Jane Milano.... *3* *15*
  • Happy Birthday

    Sorry že píšu až teď úplně jsem na to zapoměl takže..
    HAPPY BIRTHDAY TO YOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :D *3* *3* *3* *14* *14*
  • Re: Chjo

    *1* *1* ...Oni ji vyhodily protože přicházela na natáčení opilá..Nechápu proč se opíjela *7* *7* *8*
  • Re: Prue

    A tobě se Paige nelíbí?..Měš jo..Ty ji nemáš ráda kvůli tomu že Prue odešla?! *7*
  • Vše nej!

    Všechno nejlepší!! *3* *14*
  • charmedka-jana

    jj

    všechno nejky XD
  • your-darling

    =o)

    Všechno nejlepší... *14*
  • Jsi nej Charmedka!

    Prue(Shannen), happy birthday snad si užiješ své narozky, nezapoměň, že jsi pro mě(nás) BEST CHARMED *1*

    I love Shannen *14*

    PappíQ *8*
  • hodne stesni

    hodne stesti sahnnen .....byslas pro me nej carodejka *14* *14*
  • Best!!!

    She is best *1*
  • Prue je N-E-J

    Prue mám ze všech čarodějek nejraději *3* Je S-T-R-Á-Á-Á-Š-L-I-V-Á škoda že ve třetí ředě odjde *10* *9* *10* . Musí jí nahradit Paige *9* *9* *9* . Prue je ta NEJNEJNEJ čarodějka *4* *1* *4* . Prostě Ách, jo *8*
  • Re: Prue

    jj souhlasím *9* Prue je nej!!!
  • Prue

    chudák Prue byla moje nejoblíbenější čarodějka. A teď je tam místo ní ta blbá Paige *9* *9* *9*
  • Re: Re: RE:

    Já jsem četla, že se domluvili že odejde, protože měla problémy s pitím a párkrát přišla na natáčení opilá. Ono to bylo vidět v tom díle, kde umře, že tam ukázali, jak spadla a nic víc, žádné umírání, žádné proroctví před smrtí, žádné dojemné větičky, prostě nic ...:) ... *4* Ale taky mi bylo líto, že odešla ... Měla jsem jí nejraději
  • Re: RE:

    Ne o otce, měla neshody s Alyssa Milano....četli jste příspěvek ne? *7*
  • natalie19

    super herečka

    Já ji mám ráda.I když sice brala drogy a chlastala,ale je to její věc.Když z vás by někdo bral drogy a chlastal a byl by to váš kámoš,neříkali byste že ho nesnášíte...ak fakt nechápu proč pomlouváte a nadáváte i Shannen.Pro mě je prostě super herečka ať dělá co dělá.
  • natalie19

    super herečka

    Já ji mám ráda.I když sice brala drogy a chlastala,ale je to její věc.Když z vás by někdo bral drogy a chlastal a byl by to váš kámoš,neříkali byste že ho nesnášíte...ak fakt nechápu proč pomlouváte a nadáváte i Shannen

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit