Přejít na výpis diskuzí

Shannen Doherty

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Venegeance

    Beverly - část mého dětství, přestože jsem tam nikdy nebyl :-) Nechceš si o tom promluvit ? :-))) bože to je let..... *15*
  • ajulinek934

    Zasnoubení

    gratuluju k zasnoubení s Kurtem :-)
  • Re: Re: Re: Re: Re: Prue

    kdo řiká že se mi díly s Prue nelíbí? já jen nechci aby ste Paige dávali za vinu že odešla Prue - toť vše *5*
  • Re: Re: Re: Re: Prue

    já semka jdu podpořit jen Shannen.Todlek je fan stránka Shannen a né diskuze charmed... *1* jinak proč sem lezeš ty,když se ti nelíbí díly s prue? niki *1*
  • Re: Re: Re: Prue

    já si spíš myslim že ty díly s Paige jsou 1000x lepší než ty s Prudence!! a navíc a když ti to přijde o ničem tak proč sem lezeš? když se ti to tak nelíbí jak řikáš a ty rodiný problémy tam jsou jen s Prudence a pak ne takže nekecej, jasný? *13* *5* a Paige je ůžasná *14*
  • Re: Re: Prue

    proč to pořád řešíte?vy jste u toho nebyli,jestli shannen byla nebo nebyla opilá!!a můj názor je,že seriál se potom s paige akorát natahoval a už to nemělo takovej dobrej nápad jako v prvních třech sériích...Do 5.série to bylo ještě dobrý..Pak se to už táhne dolů...Jenom rodinný problémy a s démonama to už je nuda...
  • maggie611

    Re: Vyhadzov s Charmed

    protože Prue chodila opilá na natáčení tak ji vyhodily. všude to píšou, jak na internetu tak ja to četla v TV magazinu
  • maggie611

    Re: Chjo

    jo jo jo- jen si jí nadávej! ale že zachránila ten seriál ti neva co?
  • maggie611

    Re: Prue

    proč furt všichni dokola melete ,,chudák Prue musela umřít" a ty co me nejvíc štvou ještě přidaj ,,a ted je tam ta blbá Paige" takže prosím nenadávejte Paige! Prudence musela umřít protože Shannen chodila opilá na natáčení takže nadávejte jí! Paige ten seriál vlastně zachránila protože ten mohly klidně ukončit třetí řadou! nebyl by Wyat, Chris, Billie, Coope, Henry- protě NECHTE PAIGE NA POKOJI!! mam taky moc ráda Prue , ale to neznamená že vás necham urážet Paige jejím jménem!!!! *16* *10*
  • H.B

    Happy Birthday Shannny... :)
  • faith93

    Congratulation

    Happy Birthday *3*
  • Birthday

    Tky se pridávám: Všechno nejlepší!!!!
    Happy Birthday *3*
  • kamusenka

    narozenínky :-*

    všechno nejlepší :-) :-* :* *14*
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší...:-)
  • columbia

    Prue....

    škoda že už nehraje v čarodějkách byla z nich nejlepší ted tam Paige je taky dobrá ale Prue byla prostě nejlepší... *4*
  • maggie611

    kuk

    pls kuknete na

    www.charmedsanfrancisco.blog. cz
  • ajulinek934

    Re: pru je nejjjj

    jj je nejlepšííí *1* jinak má twitter...ale byla tam naposledy v srpnu x(( teďka se jí stala nepříjemná událost...zemřel její táta x((
  • pru je nejjjj

    skoda ze si snamam nepise prelozil bych si to pre prekladac byla to tga nej herecka a vsicni co se mnou souhlasi napiste mimu prispecvku *14*
  • Re: Vyhadzov s Charmed

    ano...mas pravdu mne se libila prue mnohem vic nez peige ach jo chudak *5*
  • Re: Shanny

    jj já vím mám tento film na DVD!!je fakt boží ikdyž ty scény chvílama jsou úp nechutný *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit