Přejít na výpis diskuzí

Sasha Mitchell

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Codak

    Ludia Codak je jeden pohodovy,zabavny a desne dobre vyzerajuci sexos. *14* *15* A to nie je vsetko! To jeho WHOOOAAA nema chyby a milujem,ked hra na tej svojej elektrickej gitare.Je bombasticky. KOUDAK RULEZZZZ!!! *5* *14*
  • ...

    Cody je nejen skvelej,ale taky bozi,krok za krokem samozrejme taky *5* je to skvelej serial,vzdycky,u kazdyho dilu se valim po zemi smichy *1* ...Tenhle serial se fakt poved.... *3*
  • text

    JJ CODY JE TO SKVĚLEJ KLUK TEDA SPÍŠ CHLAP!!!!JEN TAK DÁL CODY!!!JSI SUPER!!! *3*
  • Já jsem jeho sestřenice(jako)

    Já nevím,co vy na to říkáte,ale mě osobně se líbí.Ne,že bych ho milovala celým srdcem,ale je pěkný a líbí se mi...také rádi zpíváte: ,,Tak zpívám blues,tak zpívám blues....a hlava bolí a bolí a bolí a bolí...,jak střep!'' to vážně dobrá písnička!Nebo jak miloval Danu,to taky bylo bezvadné! *14* *7*
    • Re: Já jsem jeho sestřenice(jako)

      coooo,takový díl byl????hlavně si nemysli že sem úplně blbá,já si na to fakt nepamatuju. *9*
    • Re: Já jsem jeho sestřenice(jako)

      oO
    • Re: Já jsem jeho sestřenice(jako)

      Jo,Codeman to je proste Buh s velkym "B".Nejvic me udivuje jak dokaze zahrat cokoliv kdykoliv *5*
  • Cody

    No jo, Koudy:-) Já zpívám blues, já zpívám blues...
    Je to super seriá *14*
    • Re: Cody

      Ahoj potřeboval bych prosím vás jestli by byl někdo tak hodný a poslal mi na Mail, název toho dílu ve kterém Cody zpíval to blues.....Prosím.....děkuji MarekZetty@seznam.cz
  • CODY

    Dana a Danny jsou vyvalený. Nevědí co říct a sedí jak pěny. Teď příde láska silná jak páska už vidim Danu jak rozkoší mlaská... *14* *3*
    • Re: CODY

      dejna dejna dejnaaa koukááá vočima svejma *1* *1* *15*
  • *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit