Přejít na výpis diskuzí

Sasha Mitchell

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Okrem Krok za krokom bol Sasha Mitchell ešte dobrý v Kickboxer 2 a 3

  • Luky1987
    Vyhasl
  • Tak se cítí bůh v čr martin štych a jeho láska barbora ze startu ufo směr domov vesmir já čas v k.v a holky venku.
  • Luky1987
    Sasha Mitchell byl nejlepší v Kickboxer 2,3,4, ale jaxi už vyhasl jako herec
  • rad ladim s stanici nejakou hudbou radiju a take rad spim v cr ale jinak bez penez to tady nema cenu protoze nevlastniho brachu si tady nekoupim.
  • rád mám hudbu z filmů taková hudba mě zajímá .
  • černo bílé jsou i mé sny někdy si připadám jako uplně cizí kluk tu v čr.neni to můj pravý domov a tak si hlídam situací plnej zevnějšek je to dobrý až na pár chyb trefím domů jen s doprovodem těžkým jdu ti naproti na cestu kde se možná trefím domů někomu do oka že se mi líbí moje stará zem u mě kde že jsem žil v saudske arabie.
  • taky neradi čekáte jestli je vše v pořádku už to vydím jako můj černej bod a v něm dlouhá noc než se probudim vedle někoho z rodiny myslím tím jen má rodina máma.
  • sasha mitchell kdiž sem uvidela jeho film kickboxer 3 zalibil semi mam aj oneho na stiskuttte papiry od dneho černo bile *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • Prázdné je usa a austrálie to je ten žert Codyho martin&štychk.vary.
  • Happy B- Cody !! :)
  • centrem prehlednych barev se stal nazor jak vyloucit tvrdy postup vse si nechat zprijemnit na urovnich vystupovani pod pseudonimem fotbaloveho hrace a volnych kategoriji simpatickych osobnosti jen jako zname znamenam a co je co popriklade co delavam doma nebo pokud jsem v cz.na navsteve a bydlel jsem drive ne v ceske republice doma ale sam od jak ziva v arabiji u me doma jako vystupni bod jsem oznacil cesty pres cz.republiku jako konec sveta a vni jen doslova par zkusenych pratel a jinak osobnosti.cz same lzi a jen prave skutecnosti se tu lidi neradi dotikaji kdyz se jich to nema tykat samy by tu srandu chteli podepsat pod ni a na koncy uz pro ne neni misto skutecny cas je jako kdyz se do vas zakousne krokodyl ktery neumy plakat znacka lacoste a ja sva jmena ctu vsude i za zavrenyma dvermy podpis znaceni zlata jmena prava zkratka coudy,i ostatni vse puvodni prave slecno ma pravda je skutecna tom cruise anonym i ostatni jmena zustavaji priklad 1+prikladne i ma posledni jmena nebo i prijmeni podpis mam rad draha auta a prijemne vystupovani viz znacka letiste praha smer arabske emiraty ahoj pozdrav sheijk štych martin rok 1953
  • celej den to okoukavam a pak se snazim řešit prijemnejsi zpravy mam jich malo a jsem zcela spokojen i s umyslem psat doma v pokoji blbosti a stocit to do mirneho ustupu i v youtube programu a v koncovkach pocitace nebo i mysi vitvarovaneho prokleti spatneho spáče jako spisovatele o ritíři nebo bezhlavy jezdci a neomluvne je stale se to pokouset opakovat srovnat .doporucuji umet lepe psat
  • služební uřední disgrafie mobilní a dostupné a legrační vstup po mapě města inernetu od google značeńí znacek až za hranicí přepisu mojí adresy na začatku mé klavesnice.tuďíž pracovni podmínkou je bíti vpuštěn buď sčislicí nebo čislo a to 211.rozvedeno až za domovní okna nebo okenicíh zahraničního mého hotelu v řeckém domacím rekreačnim mistě na místě mojeho prezidenstského utrpení a mé víry ohraničující mé schopnosti podstaťě vše duležité sám to mám rychleji a z toho duvodu jse jmenuju jenom ja martin řečeno štych jmeno přitele z českeho jazyka a z práce jen jeden jediny .zpmv v čr jsem na navštevě sám asi 3 roky a jemi 60 let a mamině83 a ma mama je z stejne zemi s martini složkou nebo zalozky a tudiz bych od roku 1982 rad bych hovoril se svoji pravou mamou kreraz to bidlela v arabiji v zemi kde a od kud pochazi tato jmena od velkych umelcu jako je např.martini martina martin márty cristian dicaprio leonardo se cte jako velky papir a mali papirovi princ slova slunce je na ceste a kazdeho mili okolo sebe asi jen jako zavazi umerne lidske odolnosti na viře a schopnosti odolavat sledujicimi skutek a stejne dovednosti obklicujici mé i tvé spatne stranky prozite za 3 letou oponou kde se to príže odehrava znovu dokuď by prý nepadl nebo to co ostani uvedou za tou uvedenou strankou to co je za ni opravdove zakazano muže bit pohou i dopravdovou myslenkou a lide kterym neni nic do dechu zivotnimi posilujicimi rysy se nechat tu v česke republice otrhat od mladich divek prevelice zaujmutych vrasek a zpominek na google na svou podobiznu ktera je je absorutne podkopana stejnima pastelama kteryma pracoval ja osobne nerad bych jse zmylil v publikovani silonek s mladounkatima slecnama celé česky vše české do deset a vše arabské za 5 celkem jeden je k pomeru stran stejny nekdy lepší lambert tedy nicolet nycol martin mercury freed podpis označení v okenku napřiklad regiment regál regálu martini shee is death films corporate legends films mark twain twein repication japanes ocean windous open hours compasione free mount everlast love mouintaning air namber home specification deader
  • Text Vašeho příspěvku *1* *2* *4* *3* vsechno najlepsi
  • všechno nej Sasho *3*
  • přesně!!!! je fakt ůžasnej
  • Sasha je fakt krásnej chlap!!nechápu proč ho nidko neobsadil do nějakýho romanťáku,to by bylo fakt nádherný:) Mrzí mě že už nikde nehraje,sice je už starší ale pořád stejně krásnej:))
  • kordelie

    cody <3

    vše nejlepší ,,Cody Lamberte,, <3 ...mnilujeme tě.. :D *14*
  • HAPPY BIRTHDAY!!!

    Přeji ti Sasha Mitchell alias Cody Lambert Vše nejlepší k tvým krásným 44 narozeninám!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit