Přejít na výpis diskuzí

Sasha Mitchell

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • text

    JJ CODY JE TO SKVĚLEJ KLUK TEDA SPÍŠ CHLAP!!!!JEN TAK DÁL CODY!!!JSI SUPER!!! *3*
  • ggvj

    wy si myslíte, že když ho budet balit tkže to bude mít nějakou cenu ?? stejně se snim nikdy nesetkáte !!
  • Codak

    Ludia Codak je jeden pohodovy,zabavny a desne dobre vyzerajuci sexos. *14* *15* A to nie je vsetko! To jeho WHOOOAAA nema chyby a milujem,ked hra na tej svojej elektrickej gitare.Je bombasticky. KOUDAK RULEZZZZ!!! *5* *14*
  • daky

    Znám ho ze seriálů Dallas a Krok za krokem!!!

    Lepší byl v Dallasu!!
    • Re: Znám ho ze seriálů Dallas a Krok za krokem!!!

      ty to koukas pocesky?
  • mitchell

    43

    Vše nejlepší Sasho ať se ti daří čeče
    • Re: 43

      Ikdyž se zpožděním,ale přece ti též Sasho přeji Vše nejlepší k těm tvým 43 narozeninám *4*
  • Já jsem jeho sestřenice(jako)

    Já nevím,co vy na to říkáte,ale mě osobně se líbí.Ne,že bych ho milovala celým srdcem,ale je pěkný a líbí se mi...také rádi zpíváte: ,,Tak zpívám blues,tak zpívám blues....a hlava bolí a bolí a bolí a bolí...,jak střep!'' to vážně dobrá písnička!Nebo jak miloval Danu,to taky bylo bezvadné! *14* *7*
    • Re: Já jsem jeho sestřenice(jako)

      coooo,takový díl byl????hlavně si nemysli že sem úplně blbá,já si na to fakt nepamatuju. *9*
    • Re: Já jsem jeho sestřenice(jako)

      oO
    • Re: Já jsem jeho sestřenice(jako)

      Jo,Codeman to je proste Buh s velkym "B".Nejvic me udivuje jak dokaze zahrat cokoliv kdykoliv *5*
  • mitchell

    www

    http://sashamitchell.wbs.cz/Kniha-n avstev.html
  • A hle

    A hele to je věčně vysmátý Cody .... vše nejlepší :)
  • Sasha je fakt krásnej chlap!!nechápu proč ho nidko neobsadil do nějakýho romanťáku,to by bylo fakt nádherný:) Mrzí mě že už nikde nehraje,sice je už starší ale pořád stejně krásnej:))
    • přesně!!!! je fakt ůžasnej
  • Cody

    No jo, Koudy:-) Já zpívám blues, já zpívám blues...
    Je to super seriá *14*
    • Re: Cody

      Ahoj potřeboval bych prosím vás jestli by byl někdo tak hodný a poslal mi na Mail, název toho dílu ve kterém Cody zpíval to blues.....Prosím.....děkuji MarekZetty@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit