Přejít na výpis diskuzí

Sasha Mitchell

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sasha Mitchell

    V akčnom filme Kickboxer 4 Agresor je velmi dobrý ako David Sloan. *4*
  • zanesskaaaa

    HB

    Všechno nejlepší ČÉČE:D:D.. žeru tě:-*.. seš nejlepší *14*
  • mauutinka

    narozeniny

    vše nejlepší a hodně zdraví k narozkám..!!! *14*
  • Pauzik

    Řeknu vám je to velká škoda to co udělal byl to dobrej herec. *9*
    • Re: Pauzik

      co udělal? co se stalo? *7*
      • Re: Re: Pauzik

        Čooo?? :OO čo sa mu stalo ?? čo urobil ?? hovortee !! :P :( *9* *9* *9* *9*
      • Re: Re: Pauzik

        No prý ho manželka zažalovala za domácí násilí,ale nedávno jsem zjistil že pravda je úplně jiná.Ta jeho ex-manželka byla závislá na drogách a týrala jejich děti a tím donutila Sashu zasáhnout.Sasha jí něco udělal a potom ho nahlásila na policii kvůli domácímu násilí.
        V sočastnosti je má ty děti v úplném opatrovnictví Sasha a ta jeho manželka je může vidět 5 do roka což je dobře.
  • Cody

    Když si vzpomenu na svoje dětská léta, tak mi vytane na mysli Krok za krokem a Kačeři z Kačerova - díky Alexi za ta léta :-) *3*
  • rad ladim s stanici nejakou hudbou radiju a take rad spim v cr ale jinak bez penez to tady nema cenu protoze nevlastniho brachu si tady nekoupim.
  • všechno nej Sasho *3*
  • HAPPY BIRTHDAY!!!

    Přeji ti Sasha Mitchell alias Cody Lambert Vše nejlepší k tvým krásným 44 narozeninám!!!
  • Prázdné je usa a austrálie to je ten žert Codyho martin&štychk.vary.
  • taky neradi čekáte jestli je vše v pořádku už to vydím jako můj černej bod a v něm dlouhá noc než se probudim vedle někoho z rodiny myslím tím jen má rodina máma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit