Přejít na výpis diskuzí

Sasha Mitchell

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ohnám

    Čau lidi nevíte kde bych mohl stáhnout Spike of Bersonhurst v češtině?Předem děkuji *3*
  • Re: Re: Pauzik

    No prý ho manželka zažalovala za domácí násilí,ale nedávno jsem zjistil že pravda je úplně jiná.Ta jeho ex-manželka byla závislá na drogách a týrala jejich děti a tím donutila Sashu zasáhnout.Sasha jí něco udělal a potom ho nahlásila na policii kvůli domácímu násilí.
    V sočastnosti je má ty děti v úplném opatrovnictví Sasha a ta jeho manželka je může vidět 5 do roka což je dobře.
  • Re: Pauzik

    co udělal? co se stalo? *7*
  • Re: Mey

    Hele vůbec nevíš jak to se Sashou Mitchellem bylo doopravdy tak laskavě buď ticho.
  • Pauzik

    Řeknu vám je to velká škoda to co udělal byl to dobrej herec. *9*
  • eremeno1

    Tak zpívám Blues,tak zpívám Blues,tak zpívám Blues když jsem se včera probudil s dobrou náladou,ale pak mě povolal velkej Manitou až k nebeský bráně Whoau
    to je jeho nejlepší Blues
  • Re: Re: Mey

    No slyšel jsem, že důvod proč odešel z Kroku za krokem je ten, že ho zavřeli myslím na dva roky za to, že mlátil ssvou ženu. Takže takto se to má s vaším milovaným sexy krasavcem a s ním i s tolik idealizovanou rolí Codyho. Poněkud to pokřiví pohled na něj ne?
  • Re: Znám ho ze seriálů Dallas a Krok za krokem!!!

    ty to koukas pocesky?
  • Sasha Mitchell

    Som z toho zmateny,povedzte my pravdu zomrel ci nie?
  • Re: Cody

    Ahoj potřeboval bych prosím vás jestli by byl někdo tak hodný a poslal mi na Mail, název toho dílu ve kterém Cody zpíval to blues.....Prosím.....děkuji MarekZetty@seznam.cz
  • daky

    Znám ho ze seriálů Dallas a Krok za krokem!!!

    Lepší byl v Dallasu!!
  • daky

    Sexy herec!!!

    tak vše nej,hej!!! *1* *15*
  • mauutinka

    narozeniny

    vše nejlepší a hodně zdraví k narozkám..!!! *14*
  • zanesskaaaa

    HB

    Všechno nejlepší ČÉČE:D:D.. žeru tě:-*.. seš nejlepší *14*
  • Re: Mey

    pozri, ty ho nepoznas a urazas ho...tak preco by ho ona nemohla branit...lahko sa ti navaza do ludi ktori ti nestoja za chrbtom. Som zvedava, ci by si mu to dokazal povedat aj do oci. *7*
  • Re: Mey

    omg jaký balení ?? je to vo ničem ........ TO SE MUSÍ JNM OBDIWOWAT ....... ááááááííííííí já ho mijuju ! *1*
  • Sasha Mitchell

    V akčnom filme Kickboxer 4 Agresor je velmi dobrý ako David Sloan. *4*
  • Cody

    Cody byl super... upa nejlepší kluk v celém Step by Step... ty jeho hlášky a pozdrav jsme se učily celá parta nazpaměť... *14*
  • Mey

    jdi do prdele ty píčo.. je to člověk kterej se strašně rád mlátí tak co to je asi za člověka.. ani ho neznáš a takhle ho bráníš..
  • Re: nevipadá takhle

    Nezáleží na tom jak vypadá teď,taky nebudeš žádná echt v jeho věku *16* je to super člověk a byl zatraceně dobrej herec a komik a sexy! *14* A ty zalez! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit