Přejít na výpis diskuzí

Sarah Brightman

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosim o info

    prosim lidičky, kde bych našla info o sarah? (potřebuju toho krapik víc...... *9* ) dikájs
  • Sarah a Loreena Mc Kennitt

    Také se mi moc líbí tato hudba. Pokud se Vám líbí Sarah a neznáte Loreenu Mc Kennitt, zkuste si něco poslechnout. Je to opravdu hodně dobře dělaná keltská hudba.
    • Re: Sarah a Loreena Mc Kennitt

      Davam ti za pravdu, Sarah je skvela, ale hlas Loreen je bozskej..obe maji krasnej hlas co pohladi...mam je na mp3..proste super!!!
  • přidejte sem toho oní více

    je tu toho moc málo o ní chtělo by to tu toho mít více
  • Tak nevím

    *13**13**13**13**13**13**13**13**13**13* Tak teda nevím kdo dělal tu Diskografii, ale asi moc Sarah moc nezná, když neví jaké má alba. Tak třeba vynechal alba mezi The Trees They Grow so High a Dive. Jsou tam ještě The song That Gat Away, a As I Came of Age, ale to asi nikomu neva že. Tak se tu mějte a kdyby zase někoho napadlo tvořit nějakou Diskorafii někoho tak ať si to nejdříve zjistí že to ví správně. *10* *16* *8* *9* *9* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
    • Re: Tak nevím

      yes Sir!! *1*
  • pochvala

    Jo jo... sarah je Sarah... jen by to tu potřebovalo rozvíst víc do podrobna na údajích jejího profilu... to je škoda, já něco málonašla... ale co sem našla, to tam už je... *4* takže nic, no... Jinak má snad nej její písen je Questions of honour... ale taky -Hijo de la luna... nebo la pasion... všechno má svo pro a proti... to se nedá ohodnotit.. či Fleur de Mal, nebo - Scarborough Fair... no... mamod ní všechny desky, ale nemam zatim ani jeden záznam z turné... a jinak? *má nejobl. zpěvačka... *3*
  • ahojec...

    mě je jí teda trochu líto, dyť ne má z toho života nic... nee??
    • Re: ahojec...

      sice odepisuju dost dlouho po tom co to někdo přidal ale má pravdu ale přesto všechno je přátelská usmněvavá a je to ANDĚL *4*
  • Anděl

    To se snad ani nedá komentovat-holt máme Anděla. *14*
  • cariba200

    Vy chytrolíni....

    Kdybyste byli tak chytří,tak by jste věděli,že Sarah nazpívala písničku Time to Say goodbye s Bocellim.Tahle písnička se hrála poraženým v olympijských hrách.Bocelli ji potom nazpíval sám a má název Con te partiro-česky S tebou odcházím a Time to Say goodbye je česky
    Je čas říct sbohem.Takže se laskavě zaměřte na to,na co máte.V životopisu tohle nemá a mylím že ten kdo ho psal,by to měl vědět.Jestli to nevěděl,tak ten životopis nemusel psát vůbec!!!! *8* *16* *5* *5* Myslím že je to dost velká hamba a ať to tam někdo ihned dopíše!!!!!!Nebo když ne,udělám to já.
    Jsem už dost n*****á. *16*
  • Chápu, že to patří k uměleckému výrazu, ale její špulení pusy a nesrozumitelný projev rve uši. Barvou hlasu to nedožene.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit