Přejít na výpis diskuzí

Sarah Brightman

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hvězda, která září

    stále stejně zářivým světlem. Její hlas dýchá nadpozemskou krásou a její půvab láká k objevení toho všeho.
  • pomoc

    Ahojky lidi potřebuji pomoc. Kde bych sehnal na netu skladby sarah Brightmen? *9*
    • Re: pomoc

      Nejvetsi vyber naleznes na warez forech.
  • Je výborná

    Je to nádherná a výborně zpívající žena. Opravdu špička, její hlas má velkou moc! *4*
  • 16kacule

    Gothica

    Její poslední album gothica je opravdu krásné už jsem si ho pořídila *4* písničky jsou fak pěkné. Doporučuji *3*
  • bohyně

    nevěřím že jí je 50 - božská bohyně zpěvu která ovládá snad i čas
  • krasa

    Krasný hlas chtěla bych mít tak krásný hlas
    • Re: krasa

      já se věnuju opernímu zpěvu od 6 let (je mi 16), a Sarah je mým velkým vzorem.

      souhlasím s názory, že ona je mimořádná zpěvačka. *3*
  • V roce 2004 jsme byli pracovat v Praze na jejim koncerte..byl to nejkrasnejsi koncert, ktery jsem kdy videl. Ted se mi dostala do ruky placka ziveho koncertu z Las Vegas...kdyz si pustim toto cd, hned si vzpomenu na jeji show v Praze. Obzvlast pisnicka Question of honor, mam temer slzy v ocich. Je to proste zpevacka cislo 1!
  • nádherný duet na youtube s Banderasem,fantom opery-lepší než originál!!!
  • wooow

    Jeji hudba je fakt uzasna......a taky hrala ve filmu Repo Genetická opera ,o tom tady nepisou a tam byla opravdu skvela....ten konec akorat no :-( ,kdo videl tak ví...nechci nic prozradit,jestli se na to chystate :-).
  • ???

    Pokud se vám líbí Sarah , tak si zadejte na youtube Where the Eagles fly. Je to duet s Ericem Adamsem z Manowar. Fantastická skladba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit