Přejít na výpis diskuzí

Sarah Brightman

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zpívá naprosto fantasticky. *4*
  • love007
    Je to výborná zpěvačka!! ♥ *14* *1*
  • Poslouchat jí je jako poslouchat andělské zpěvy!!! Krásný líbezný hlas a krásná vizáž. Je prostě dokonalá. *5*
  • andílek

    Sarah je opravdu skvělá zpěvačka s hlasem i podobou Anděla
    • Re: andílek

      Je to úžasná zpěvačka se zlatem v hrdle, která svou báječnou hudbou rozdává lidem štěstí. Poslouchat její hudbu je jako plout na zlatém obláčku a cítit se jako v ráji *4*
  • můj názor

    Sarah Brightman patří mezi zpěváky, kteří dokážou člověka opravdu skvěle uvolní a člověk při nich může opravdu relaxovat. Mám ji moc ráda.
  • dotaz

    Zdravím všechny příznivce spěvačky Sarah brightman , už jsem o Sarah napsal pár řádků , furt jí mám moc rád .Ale mám velkou přání .Scháním plakát se Sarah na oficiálních stránkách mají plakát , ale jenom 23na 30cm dost málý.Napíš kdokoli a porad , kde se dá sehnat krapet větší plakát .Zdravím všechny
  • Její hlas je přímo andělský. Když slyšíte její hudbu, cítítem že do toho dává celou svou duši.
  • Sarah je ta nejkrasnejsi *14* *14* *14* *4*
  • Sarah rulez!

    Ja jsem se se Sarah poprve setkal asi pred tremi lety uplne nahodou. Kamarad si vsiml, ze mam rad filmovou hudbu a kdovi proc mi rekl, ze ma CD, ktere by se mi mohlo libit. Sarah ma sice se soundtracky spolecne maximalne "S" na zacatku :o), presto me "Harem" okamzite dostal a pidil jsem se hned po jejich dalsich pocinech. Sarah je vazne uzasna. Je prirozena, princeznicka, krasne usmevava, proste svoje. Jeji hlas ma neuveritelny rozsah, je jako balzam na usi. Proste Sarah forever! *14*
  • POMOC

    Neviete mi poradit ci je sarahbrightman vydata a ci ma deti?
    • Re: POMOC

      nemá nic je to zatím jalůvka aj ostane už je stará *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit