Přejít na výpis diskuzí

Robert Hossein

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robert Hossein je jeden z mála mužů,kteří mají i přes znetvoření kostyméry neuvěřitelné charisma...Je to vážně úžasnej chlap *4*
  • jofreye

    ked som prvy krat videla roberta hosseina bola som ocarena takeho muza mat bola by som najstastnejsia zena na svete co dodat milujem ho......
  • Film

    Miluji tentopříběh je úplně super dokonalý nebo ja nevím prostě je ti super . Miluju to a pořád to budu mít v sobě tak papa lidi mějte se a At zije Michele a Robert papa. *3* *1*
  • Robert

    Je to až neskutečně, možná i děsivě přitažlivej chlap!!!Zbožňuju ho!!!!
  • V Angelice je prostě úúúúžasnej! Je úžasný, že ten film je skoro po 40ti letech tak oblíbenej!
    • Re:

      To máš pravdu,já ho taky moc ráda miluju ho,je krásnej. *14* *14*
  • Jeoffrey de Peyrac

    Jeoffrey de Peyrac je uzasny,nadherny sexy chlap.V Angelice mu to moc sluselo.Nemate nekdo jeho fotky v elektronicke podobe?Na internetu jsem toho o nem moc nenasla...
  • Žofré

    Je tak úúúúúúúúúúúúúúúúú
  • vsechno nejlepsi *3* *15*
  • :)

    Všichni píšou,že milují R. Hosseina. Já to uvedu na pravou míru. Nemiluju Hosseina, ale Joffreye de Peyraca. Tak nějak bych si představovala svého buducího manžela: krásnej, milej, hodnej, obětavej, přitažlivej, zodpovědnej, výkonej:) .....
  • Robert

    Ahoj, jsem ráda, že je vás tu tolik. Musím říct, že v roli Jofreye je neuvěřitelný. čím jsem starší tím víc Angeliku pobírám, a musím říct, že jsem teď v pátek hltala každičkou vteřinu, a i tu slzičku ukápla. To co ti dva v Angelice předvedli je hodno velkého ocenění. mohla bych se na ně dívat pořád. Tolik něhy a lásky co uměli zahrát, smekám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit