Přejít na výpis diskuzí

Robert Hossein

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jofreye

    jo to bych přeca řekla že ho milujem *14* asi jsme všichni stejné, když jsem ho poprvé taky viděla a to v Angelice byla jsem jeho něhou, láskou a osobností přímo okouzlena a hned jsem za zamilovala. *4* nic víc se asi nedá říct než, že je fentastický *14*
  • Joffrey de Peyrac

    cauky§ pripojuji se k zadosti o zaslani fota roberty hosseina jakozto statneho Joffreye de Peyraca z Angeliky... ja tam fakticky moc dokonalej... dekuju mocinky Dany
  • ja ho mam rada *14* *14* *14* *14* *14*
  • proč?

    To bych teda také vědět proč? *9* Je skvělej a jako muže bych si ho rovnou vzala za manžela, ale nwme přec jakej je normálně, ale kdyby byl jako v Angelice, tak bych ho brala všemi deseti. Co vy? MILUJIHO *14*
  • RESCATOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ....!!!!!!!TAK JOFFREY JO,JE MŮJ!!!!!!!!!TAKŽE MÁTE SMŮLU,DĚVČÁTKA .....!!!!!!!!:O)))))))a kdyby jste měli náhodou adresu,tak mi jí prosím zašlete,jo?Na můj email.Dííííík *3* *4* *14*
  • soliter

    Joffrey

    Tento herec zůstane v mém srdci navždy Peyracem z Angeliky.(I když vím,že toho má na svém kontě mnohem více).Neumím si v této roli nikoho jiného představit a filmaři také ne.Angelika a Peyrac budou mít asi na věky věků tváře jen Michéle Mercier a Roberta Hosseina a to je jedině dobře..AMEN. *4* *14*
    • Re: Joffrey

      Amen na to. Promiňte mi to, tam nahoře :-))
  • stránky

    Ahojda, taky ho šíleně miluji. perfektní fotky jsou na: http://www.marquisedesanges.fr.st/ nahoře pod záložkou Les Acteurs jsou herci a v sekci photos jsou jejich fotky už od dětství, má to několik stránek, fotky z natáčení Angeliky jsou pod záložkou Le Tournage (Joffrey tam vozí Angeliku na kole) a pak tam jsou fotky ze všech dílů v poslední záložce. Fotky nejdou normálně zkopírovat, je potřeba dát soubor,uložit jako a uložit celou stránku. Tam kam to uložíte najdete pak celý adresář s fotkami a s těmi se dá dělat cokoliv.Hodně zdaru, zkuste pak i stránku: http://www.worldofangelique.com/angelinks .htm *3*
  • Naprosto skvělej herec!!!

    Miluju všechny filmy o angelice a peyracovi.. nádhernej příběh doplněnej úžasnou hudbou (škoda že nikde nemůžu stáhnout ten soundtrack, moc bych ho chtěla) .. do roberta sem se ale asi zamilovala :-D v tom filmu je vážně naprosto super.. :-)
  • .

    Jeho otec André Hossein byl skladatel perského původu a matka Anna Minevskaya židovská herečka z Kieva (Ukrajina).
  • klarissa

    Opravdu sexy herec!!

    vše nej! A prvního ledna slaví Angelika!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit