Přejít na výpis diskuzí

Robert Hossein

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je prostě úžasný....

    Miluji ji ho již od dětství. Je prostě úžasný a krásný. Takového muže jsem jako je Robert Hossein jsem ještě nikdy neviděla. Miluji ho....
  • Jeoffrey de Peyrac

    Ahoj jestli milujete Roberta, tak jako já, tak bych prosila jestli byste mi neposlali nějaké jeho fotky.
  • Angeligue

    ahojte,R.H je moja platonická láska *14* priznámvam sa, že som na Angelike vyrástla a rada si tie filmy aj teraz pozriem,len tá postava Angeliky ma štve mohla by byť trošku vernejšia *4* *4* a Joffrey sa mi viac páči ako Rescator, ak by ste chceli soundtrack, ja ho mám stiahnutý z nejakej ruskej stránky ale tá už teraz nefunguje tak mi pošlite mail a ja vám ho pošlem :)
    • Re: Angeligue

      Ahojda Majko *3* moc te prosim o zaslani te hudby z Angeliky a rozhodne souhlasim s tvym komentarem na postavy z Angeliky *4* ale znas to, jak se veci ve svete maji - a v dnesnim svete to neni odlisne, zname lidi.. mej se prima, papa
    • Re: Angeligue

      Moc bych stala o ten soundtrack, tak jestli by se to dalo nějak poslat, předem děkuji.
  • Muži jako Joffrey

    Holky určitě jsou muži jako Joffrey(Robert), jen někdy je potřeba koukat kolem sebe...ve filmu se taky Angelice Joffrey nelíbil a nakonec se do něj zamilovala a najednou ho viděla hezčího :-) Já na slaďárny nikdy nevěřila, dokud jsem to nezažila. Přítel se mi nikdy nelíbil, nevšímla bych si ho, ale on si mě získal tím jaký je a miluji ho jako nikoho a ted ho vidím jako nejkrásnějšího a nejlepšího muže na světě:-) Tak holky doufám,že také poznáte nějakého Joffreye...držím vám pěsti *14*
  • žádost

    Ahojky,jak se máte?Chtěla jsem vás poprosit,jestli někdo nezná adresu na tohoto úžasného herce?Chtěla bych mu napsat o autogram a vyseknout mu poklonu za jeho vystupování.On je prostě nejlepší ze všech!!!!!!!Předem všem dík!!!
  • Plsky

    Nemáte někdo na Hosseina adresu plsky??? *9*
    • Re: Plsky

      Hmm tak to si asi o tu fotku s podpisem nenapíšu mno *9*
      • Re: Re: Plsky

        si myslíš že mě nějak překecáš tímhle si to zjisti na internetu existuje přece tolik zdrojú
        • Re: Re: Re: Plsky

          to bylo konstatování a né překecávání *8*
          • Re: Re: Re: Re: Plsky

            ke konstantování máš daleko víš vůbec co to je... *15* *15* *15* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Plsky

              to neumíš nic jinýho než urážet *3*
    • Re: Plsky

      mám ale nedám slíbila jsem mu to *4*
  • adresa

    Všem, kteří mají rádi Roberta Hosseina: v úterý 20.12.2005 na Primě vysílali film Profesional, ve kterém tento herec hrál. Nevypadal sice tak přítažlivě jako Joffrey, ale byl to on. Také jsem ho jako malé děvče měla ráda, snila o svém idolu a sbírala vše, co se o něm napsalo. Dnes už tuto svojí sbírku nemám, ale i dnes se ráda na Michele Mercier i Roberta Hosseina dívám. Toužíte-li mu napsat, je to velice jednoduché, pokud umíte francouzsky či anglicky .... adresu poslu na mail.
    • Re: adresa

      jj pls posli *4*
  • MILUJU TOHO CHLAAPAAAAAAA
  • informace

    Ahoj, snažím se sehant všechny možné dostupné informace o R. Hosseinovi, ale především o jeho filmech a práci. Pokud víte o nějaké knize, interetové stránce, nebo článku v časopice, dejte mi prosím vědět na mail janne.k@seznam.cz Moc děkuji.
  • Robert

    je fakt skvělej ve všech dílech Angeliky.Fakt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! je sladkej!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit