Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
447 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dárek

    Pane Kellner, já bych si přál hodinky s vodotryskem, když vám ho vykouřím, koupíte mi je?
    • Váš výsměch pro lidi s rozštěpem není zrovna vhodný
    • Re: dárek

      *4*
  • nabídka k prodeji

    Nabízím k prodeji pozemek určený k zástavbě 10 km od Strakonic o rozloze 1 ha 300 m2.Podnikáme,není odbyt,máme problém s fin.závazky.neměl byste zájem?
  • Reaguji na první odpověď, pán zřejmě neumí číst, protože v článku jest psáno 75 miliard, nikoliv milionů Kč. Jinak pan Kellner je asi schopný člověk a nám, kteří bojujeme s korunou nezbývá, než e poklonit. Já sama jsem se dostala do tíživé životní situace, jsem 10 let před důchodem, celý život jsem se starala o rodinu, aby se rodina měla, dnes se se mnou manžel rozvedl, dům je jeho výlzčným vlastnictvím a já se zřejmě ocitnu pod mostem. Na nějakou hypotéku nemůžu ani pomyslet, protože na ni nedosáhnu a budu muset také nějak žít.....
  • ..stane se zázrak..?Toshiba Qosmio X300-130-Můj sen...!!

    Tak dost bylo srandy a ted vážně!PANE KELLNER-MOHL BY JSTE MI POMOCT?UDĚLEJTE DOBRÝ SKUTEK....NO TÁK...PROSÍM...A VRÁTÍM 100% NAVÍC A PODEPÍŠU SMĚNKU NA 150 000.-!!!mOHL BY JSTE MI PŮJČIT,NEBO KOUPIT NOTEBOOKA TOSHIBA QOSMIO X300-15G??JE TO MŮJ SEN,ALE 50 000.-HOTOVĚ NEMÁM...MAX.NA MĚSÍČNÍ SPLÁTKY PO 1500.-ALE ZASE VRÁTÍM O 100 000.-KČ NAVÍC....Co myslíte....Budete tuhle stránku někdy číst...?Asi né,že....docela bych se divil...No i tak vám přeju hodně zdaru a myslete alespom na ty děti v děcákách a chudý lidi...Jsem jeden z nich... *9*
  • Kdo umí ten umí kdo neumí ten čumí. Držím palce p. Kellner jen tak dál
    • takze kdyz budeme umet vsichni, tak nikdo nevyrobi chleba, saty? Nebo jak si to predstavujes, blbecku? Si zrejme jeho krevni skupina a proto patris do pekel. Vychcanost povazovat za sikovnost muze jen zdeformovany mozek. Vpal si do mozku tuhle vec: KELLNER JE PARAZIT. Zdira tebe, tve pribuzne, duchodce pres Home Credit. Ten netvor nema svedomi, to je to cele. Cim vic ti zamlzuje mozek svedomi, slusnost, ohleduplnost, empatie, schopnost vcitit se do problemu druheho cloveka, tim horsi financnik (rozumej zruda) jsi. Jedno vylucuje druhe.
  • nabídka k prodeji

    přišla mi odpověď. E-meil ale nelze otevřít.Prosím zašlete nový .Jedná se o pozemek vhodný k zástavbě 10 km od Strakonic.Díky--- příspěvek z neděle 24.5.2009
  • Dobrý den pane Kellnere díváte se někdy na ty stránky? Můžete mi prosím pěkně napsat ?Jsem ve velikém průšvihu ,potřebuji pomoci nebo se z toho začarovaného kruhu nikdy nedostanu ven, jestli na ně chodíte prosím pomozte,můj email: JARMILA6219@seznam.czvelice moc děkuji
    • Jste trapná. Sama jste si půjčku vzala, tak si teď sama poraďte a neobtěžuje s tím okolí. Sama přemýšlejte nad tím, zda Vám to za ty problémy stálo...
  • pujcka

    Dobry den byla by možnost pujčky 400000 na oddluženi splacet bych vam mohla 4000 měsičně děkuji Wojcikova
  • pozvánka

    vážený pane inženýre,
    srdečně Vás zveme na kulturní program Vranovské kulturní léto a výstavy na Státním zámku Vranov nad Dyjí.Program zasíláme poštou do Vraného nad Vltavou, neboť jiný kontakt, z pochopitelných důvodů, nemáme.
    Za městys Vranov n/D J. Sárová
  • Dokument

    Dobrý den, zajímalo by mně, zda by pan Kellner někdy přispěl například na domuntární film o Arnoštu Lustigovi. Zajímalo by ho tohle téma?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit