Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
447 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosba

    Dobry den,je to asi velka drzost ale uz nevim kam a na koho se mam obratit.jsem pracujici zena v automobilovem prumyslu kde to ted moc nejde ohledne krize,a ted se dostava i nase rodina do financni krize a nemame kdo by nam pomohl.prosim rada bych vam vse vysvetlila.prosim moc moc.
  • konzultace

    nechci půjčit peníze.chci email přímo na vas.chci od vás poradit.děkuji,
  • Míra,Dobrý pane když mate tolik peněz,mužete pujčit normalnímu občanovi.
  • Soustrast

    Je úžasné, jak lidi umí prosit o peníze.
    Já taky nejsem z nejbohatších na světě a pracuji jako dělník ve fabrice a mám rodinu.Ale všechno, co si člověk vybojuje sám, to má.Proto s vámi cítím upřímnou soustrast ohledně jistě nesčítaného množství žádostí o peníze. Přeji vám ještě více úspěchu ve vašem životě.
    Jiří
  • Půjčka

    Petře půjčím vám finanční hotovost v jákékoliv výši ( $1 000 000 a výše ) .Kontaktujte mne.
  • prosba

    Dobrý den pane Kellnere.Máte nějaký e-mail,na který bych Vám mohl napsat?Děkuji a věřím,že my e-mail na Vás dáte.S pozdravem Chlebík
  • motorka

    Zdravím pane Kellner. Jste pracháč a já jen obyčejný člověk co má rodinu a jde z výplaty do výplaty. Strašně bych si přál motorku, obyčejnou, Třeba Jawu 350. Byl bych Vám monstrozně vděčen kdy jste mi k ní nějak pomohl. Mějte se hezky, nedoufám že se mi ozvete. Budte zdráv.Pavel 29 let
  • Dobrý den pane KELLNERE díváte se někdy na ty stránky nebo ne, můžete mi prosím napsat jsem ve velikém průšvihu potřebuji pomoci DĚKUJI EMAIL JSEM UŽ PSALA PROSÍM CO NEJSPÍŠE DĚKUJI
    • Pane bože, český národ = národ de..lů.
  • ja mu to preju, jen by bylo vhodne se vice rozepsat o tom, jak ziskal Pojistovnu.
  • uvidíš!!!!!!!!!!!!!

    Najdu tě a zabiju tě,tam kde seš ty sem měl bejt já,ale ty si mě podrazil!!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit