Přejít na výpis diskuzí

Petr Kellner

OSOBNOST 31.12.2006 
447 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je hnus jak tu někteří škemrají o peníze Pana Kellnera..., že se nestydíte! *10* Jinak ten úspěch a peníze mu přeju, sice nemůžu posoudit zda si na všechen majetek poctivě vydělal, ale chci věřit tomu, že existují schopní a solidní lidé, kteří umí peníze umí vydělat. Jen by takových mělo být více *4*
    • pavel.berous
      A mín' takových,jako jsi ty,nevíš totiž co meleš a lezeš do prde-e těm zlodějům asi seš jedna z těch grázlů.
  • hmm...

    Pane Kellnere,jste opravdu machr,to možná nikdo neví jek jste investoval do vzdělávání.Jste opravdu šikovný a byl jste ve správný čas na správným místě.Proč by jste nemohl být nejlepší?!Závidím Vám opravdu a zdravě.Nestudoval jste zbytečně.Komu čest,tomu čest.Ostatní kteří nedokázali dát výpověď a zkusit podnikat,tak ty budou tupí a závidět vždycky.Sice je skutečně pravda,že dnes jen štěstí nestačí...Takže se mějte a kdyby jste chtěl stratit pár milionů,tak Vám je pomůžu proinvestovat *5* Držím palce všem,kteří se posunuli trošku dále než sami čekali.
  • PETŘE,MÁTE MÉ SYMPATIE

    Vážený pane Kellner, nevím proč, ale jste z několika málo lidí, o kterých si myslím, že se ke svému obrovskému majetku dopracovali vlastní pílí a inteligencí... třeba se mýlím, ale myslím, že ne. Fandím Vám, jen tak dál.. /i když jistě sám víte, že peníze nejsou vše - nenahradí lásku, dobré zdraví,atd./. Jste super. J.
    • Re: PETŘE,MÁTE MÉ SYMPATIE

      Pokud vím, nepásli jsme spolu husy, servilní mrdko, nejsem ani super, ani special.
  • Zdravím Vás pane Kellnere.
    pořád hraju sportku, ale moc se mi nedaří vyhrála jsem pouze jednou a to 100kč no aspoň něco. Dalo by se říct, že mě sportka baví, ale pořád nepadají moje čísla. Šlo by to nějak zařídit aby padli ty moje čísla. jsou to 9,15,29,30,38,49
  • Dobrý den potřeboval bych nějaký kontakt na Kellnera nejlépe email děkuji na email nio.brno@4seznam.cz
    • kelner@gmail.cz
      *5*
  • Pane Kellnere,můžete mně napsat na můj e-mail?Je to lenicka.bx@seznam.cz.
    Děkuji Lenka Bláhová
  • Dobrý den Pane Kellnere,

    Jsem moc rád,že mezi námi je člověk jako vy, přeji vám mnoho uspěchů a ještě více peněz,a hlavně zdraví vám i celé rodině.

    Jste můj vzor.

    S pozdravem Zbyněk Kozlík.
  • vse je blablabla...
  • Ono to Kellnerovo bohatství muselo mít podporu těch skvělých privatizátorů z Prognostického ústavu - Jakešovy věštírny v čele se zločincem Klausem. Jinak by se mu to těžko povedlo. Proto ta bezmezná vděčnost ke Klausově rodině, Klaus ml. dostal poděkování formou soukromého gymnázia a Klausovi zřídil Kellner Klausův institut, aby po odchodu z prezidentské funce měl zase kde ekonomicky i ekologicky bádat a oslňovat celý svět, protože u nás mu už pšenka tolik nekvete jako před dvaceti lety. A to je jen to co víme, určitě toho bude dost i toho, co vůbec nevíme. Tak to tu v tom mafiánském státě již téměř čtvrt století prostě chodí.
    • Podle mého je Petr Kellner bílý kůň právě těchto privatizátorů. Kdo ví jestli vůbec žije. Je divné, že se všude uveřejňuje jedna fotografie 20 let stará.
      • Stačí hledat a ne jen nesmyslně řečnit:-)
        https://www.google.cz/search?q=petr+kellner&rlz=1C1GTPM_csCZ556CZ556&espv=210&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=BwgGU63PGMqTtQb_yIDYCQ&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1241&bih=606
  • Dobrý den můžete mi prosím napsat vaší emailovou adresu?děkuji Jarka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit