Přejít na výpis diskuzí

Petr Hapka

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Panna a netvor

    Prosím o zaslání originálu melodie Panna a netvor,nevím kde a jak se dá stáhnout,moc děkuji Iveta *3*
  • velké přání

    Pane Hapka,moc Vás prosím o pomoc při shánění kontaktu na Vašeho přítele pana Horáčka.Potřebuji mu poslat delší text a neznám jeho meil.Jde o dobrou věc.Děkuji.JK
  • supéééér

    Pane Hapka, k Vašim dosavadním dílům opravdu není co dodat vše je krásné až běhá mráz po zádech a proto se i bojím vyjádřit nebo napsat co cítím když poslouchám vaší hudbu není slov jen tak dále a přeji mnoho úspěchu k Vaší nenapodobytelné práci ráda bych Vás taky toutou formou chtěla poprosit zda by bylo možné od Vás dostat album s vlastnoručním podpisem a to V orazech1 pro mojí velice drahou a dlouholetou kamarádku k jejím 18náctinám která Vás také obdivuje děkuji s pozdravem Iveta ze Staré Vody
  • panna a netvor

    Ahoj, jestli uz jste nekdo sehnali notový zápis k písním z filmu panna a netvor, tak vás moc prosím abyste mi je poslali taky... moc díky.. pa
  • noty panna a netvor

    Zdravím všechny a také Vás, pane Hapko, pokud by se Vám náhodou zželelo nás všech, co zoufale sháníme noty k Vaší velkolepé skladbě, buď to nám je všem pošlete na email, případně sdělte, kde by se daly zakoupit. Zoufale je sháním pro svého přítele k Vánocům. Děkuji moc. Jana
    • Dobrý den, noty mám, napiště na lukrato@seznam.cz , pošlu Vám je.
  • životopis

    Vážený pane skladateli, mám dceru a ona si Vás vybrala jako téma do referátu. Vaše filmové skladby nám znějí domem. Ale nic více k nim neznáme je možné to nějak napravit? Děkuji V. Paterová
  • panna a netvor

    http://www.youtube.com/watch?v=4PHH gWJA5xs
  • kontakt

    Sháním jakýkoliv kontakt na Petra Hapku
  • Petr Hapka

    Dobry den, prosim nemate nekdo noty na klavir od Petra Hapky Motiv panny? Predem diky
  • Perinbaba - motiv lásky

    Moc prosím sháním noty ke skladbě motiv lásky z pohádky Perinbaba...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit