Přejít na výpis diskuzí

Petr Hapka

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím Vás

    Petr Hapka je bezesporu pro mnohé ,,malým bohem",ale jak již zde padlo,je to také člověk.Má své neřesti a mnozí z Vás vědí,že není velkým fandou počítačové techniky a to hlavně ve své tvorbě.Je to jeden z mála dnešních skladatelů,kteří ke své práci potřebují notový sešit a tužku.Prostě klasik.
  • pozdrav pre knieža

    Uz ako dieťa som v príbehoch/Pana a netvor,Perinbaba,Páni kluci.../neskutočne vnímal podmanivosť hudby Petra Hapku.Dospieval som s Upírom z Feratu, Tisícročnou včelou,Krakonoš a lyžníci, My všichni skolopovinní...a hudba si ma podmanila totalne. Dnes zbieram všetko čo sa len šuchlo z hudobneho pera tohoto genia. Neviem si ani predstavit den alebo cestu bez jeho melodií v ktorých neustale nachadzam nieco nove.Myslim si ze spojenie Hapka a Horacek je to najlepsie a dakujem hviezdam ze tieto osobnosti spojili a umoznili nam nasavat ich fluidum. Jednoduch niet co dodať..vdaka za nadherné chvíle melancholie.
    • Re: pozdrav pre knieža

      ahoj, souhlasím s tím, že spojení Hapka-Horáček je to nejlepší, co může na světě být, důkazem je například píseň Rozeznávám - zpívá Richard Muller, to je moje nejoblíbenější písnička ze všech na světě. *14* *16*
  • Báječný

    Právě jsem si přečetla všechny příspěvky a směji se. Třeba to o tom bohu. Ale nesměji se, že bych se vysmívala. Mám také moc ráda písně pana Hapky, mám ho ráda jako člověka. Ale směji se při představě, že si všechny tyto řádky pan Hapka čte a říká si: Lidi, jaký pak já jsem bůh. Kdyby jste znali všechny moje neduhy... Každopádně i já si říkám, nevadí, stejně jsi báječný, Petře! Hřej náše duše svými písněmi a svým kouzelným projevem dál!!!
  • Prosím o noty

    Zdravím všechny, kteří se na tyto stránky prokousali! Rád bych poprosil, jestli někdo z vás nemá k dispozici noty(jak pro housle, tak pro klavir) k ustredni skladbe z filmu panna a netvor, ke kteremu Petr Hapka slozil hudbu. Pokud mate jakykoli typ, prosim poslete mi informace nebo internetove stranky not na moji e-mailovou adresu : SalamanekV@seznam.cz Mockrat dekuji! *1*
    • Re: Prosím o noty

      Ahoj Vojto, našla jsem na internetu tvoji žádost o zaslání not z filmu Panna a netvor. Byla bych velice ráda, kdyby jsi mi je poslal. Samozřejmě pokud je už máš. S pozdravem Pavla
  • Hapka info

    Ahoj, všem chtěla bych se zeptat v radiu jsem slyšela od P. Hapky...pár písní. Moc se mi to líbilo. Jen jsem nikdy neslyšela z jakého Alba to asi hrajou :-( Chtěla bych se zeptat zda by mi mohl někdo poradit...bylo tam: skladba instrumentální. Bylo to jako z filmu a myslím si že to bylo Kráska a zvíře, ale nejsem si jista. Byla bych moc ráda, kdyby jste mi někdo poradil. Chtěla bych to někomu koupit jako Vánoční dárek. Děkuji a přeji hezký zbytek dne Lucie
  • Sháním

    Mohl by mi někdo pomoct sehnat píseň Petra Hapky s textem Zdeňka Rytíře: KLÍČE,
    kterou nazpívala Hana Hegerová/cca v roce 1975/??
    Nevyšla na žádném zvukovém nosiči.
    Dále bych uvítal písničku z filmu Půlnoční kolona/zpívají O.Blechová,V.Čižmárová a K.Čenoch/

    Děkuji
    Jirka
    • Re: Sháním

      Krásné dny,
      také po písničce Klíče pátrám, ale ne a ne je sehnet, nemáte nějaké novinky v pátrání?
      Dekuji
      Mějte se líp... :-)
  • dobry den,strasne bych si prala noty k pisni saskove pocmarani,nemuzete mi je poslatdiky *7* diky
  • díky Bohu, že máte takový talent, Vaše písničky mě už pár let spolehlivě tahají z depresí ,přeji Vám zdraví,sílu a nápady
  • Panna a netvor

    Prosím Vás Kdyby jste někdo měl noty na klavír k této skladbě Panna a netvor, tak mi je prosím pošlete na tento e-mail *14* .Budu Vám moc vděčná, už je dlouho sháním *9*
  • Dík za kočky

    Vážený pane Hapko, jsem milovnice zvířat doma mám kočku, moc ji miluji. Fandím Vám ,že jich máte 23. Váš příspěvek v poředu u Mahuleny Bočanové byl nejlepší. *13*
    S pozdravem Dana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit