Přejít na výpis diskuzí

Petr Hapka

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz,nebo výzva.

    Vážený pane skladateli! Mám dotaz stran toho, zda to nebudete právě Vy, kdo my mohl osobně podpořit myšlenku znovuobnovení monarchie v naší zemi, v zemích Koruny české ? Sympatizant malé , zatím neparlamentní strany Koruna česká,Jana.
  • Akce Bororo

    Po shlédnutí dvd filmu Akce Bororo jsem dospěl k názoru,že po Operaci mé dcery a Dne pro mou lásku je to jeden z největších hudebních motivů,které mistr napsal již roku 1972.A já se ptám.Pomineme-li ideovou stránku filmu,proč tato hudba nebyla přidána do cd kompilací s mistrovou hudbou.Pane Hapko,jste pro mne nejlepším českým skladatelem filmové hudby.Jste plnohodnotnou náhradou za zesnulého Zdeňka Lišku.Já Vám za tuto práci děkuji a mnoho zdaru do další filmové práce.Váš posluchač David.
  • noty!

    Ahoj všichni,
    přidávám se k ostatním zoufalcům, kteří shánějí noty od P. Hapky - Panna a netvor a Rozeznávám. Pokud je někdo vlastní,prosím, prosím o jejich zaslání. Díky!
    • Re: noty!

      Ahoj, neměl by někdo noty k písničce z Kouzelného měšce??Jestli jo, tak prosím o zaslání na mail.Díky
  • Já mu přeju, aby mu to s tou Kirscherovou vyšlo. Ona mu bude kázat nad hrobem, uklidí, navaří, vypere, aspoň nebude tolik chodit do hospody a nezemře na otravu alkoholem, a nebude všechno krásný házet do popelnic.
  • Bylo nás pět

    Prosím Vás nevíte někdo jak se jmenuje ta uvodní instrumentální píseň od P.Hapky ze seriálu "Bylo nás pět" ? Kdyby jste to někdo z Vás věděl,..moc by mi to pomohlo. Předem děkuji. Honza
  • kurt vonnegut song

    hello! can anyone help me: the song *kurt vonnegut' is it for sale? download?
  • Uchyl

    Petr hapka byl úchyl.
    úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl úchyl
  • noty

    Dobrý den. Prosím, jestli má někdo noty Petr Hapka, Panna a Netvor, motiv panny,zašlete prosím na mail.Děkuji.
  • P.Hapkovi

    Nevim jestli to p.Hapka cte,ale jestli,ze ano ,musim mu napsat par slo o tom jak jeho hudba a texty mi pomahaji prezit v konzumnim svete zivot vsedni! Ziju v Cenede Hamilton -Ontario od roku2007 a je mi moc lito,ze emigranti z roku 1968-89 nevi o cem je rec a neciti to co ja,kdyz posloucham vasi hudbu.Je mi jich lito,ze se propadli nikam a nechci dopadnout take tak!! Vazim si Vas moc a preji Vam jeste mnoho dnu proslunenych a vonavich laskou a porozumenim. Budte tu v nasich srdcich na vecne casy a nikdy jinak cha cha!Nemaluji obrazy zhavym sklem a jsem jen jedna z mnoha co vas maji opravdu rady. Dekuji,ze jsem mohla napsat a doufat,ze si me radky prectete. preji vam a vasi rodine Vesele Vanocni Svatky a mir a klid v dusi. Vase Faninka Helena Bila -Novomestsky
  • noty

    Ahoj , prosím vás , kdyby jste někdo měl noty k písni panna a netvor od petra hapky *14* , pošlete mi je prosím na mail :(( ..strašně dlouhou dobu už je sháním a nemůžu je nikde nalézt *16* damiasekJB@seznam.cz děkuji moc předem :)
    • taky je právě sháním, ale zatím marně *16* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit