Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Soukup

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je?

    Héj, to jako skončil X Factor a tady to tím pádem také skončilo? No to teda není dobré. Takové slávy a najednou nic, to si říkáte "fanynky"? Cccccccssssssss
  • Dobrý den, pane Soukupe. Vím, že máte smysl pro humor. Napadla mě taková blbost.Některé písničky (melodie),se "lálují nebo dádují". A já jsem si představil třeba takového skladníka, kterému přivezou zboží, a on ho třídí do regálu. A při tom si zpívá: "Tamto dám tam, tamto dám sem." A než to všechno složí, zkouší na tyto věty různé melodické variace. Schválně si to zkuste. A na závěr tohoto těžkého textu: A je to ! *3*
  • Texty

    Dobrý den, rád bych nabídl nějaké texty, vlastní produkce... Je možno Vám poslat třeba jeden na ukázku ???
  • bony a klid

    Prosim vas pradte mi, kde by som mohol zohnat na cd, skladbu z filmu bony a klid, hold me- silvia brown a charlie show
  • Jelikož žijete v otevřeném manželství, dejte mi číslo na starou. Je to pořád kus. Mohla by nám vyvážet žumpu.
  • bony a klid

    mam podobny problem, zhanam hold me baby a nemozem to nikde zohnat...:(
  • bezva

    Ahoj,dobrý den.Jste moc a moc fajn chlap.Jen tak dál.Hezkej...hezkej....hezkej !!!!!!!!!
  • lebkoune

    co chceš ucho
  • BEZVA

    AHOJ,DOBRÝ DEN.ASI ANI NEČTETE POŠTU ALE CHCI JENOM ŘÍCT ŽE VŠECHNO JE NA VÁS FAJN! TAK MÁ VYPADAT SVŮDNEJ CHLAP! HEZKEJ........HEZKEJ!!!!!!HEZKEJ!!!!!HEZOUČKEJ CUMLÍK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! MOC,MOC,MOC.......
    • Re: BEZVA

      pravda, pravda.... *1*
  • dotaz

    Ondřeji, Velice si cením co děláte pro českou hudbu a považuji Vás za jednu z mála osobností v pop music v Česku.Nicméně si Vám dovoluji položit jednu, podle mně ne nedůležitou otázku.Dívám se na finále "Superstar" a nemůžu se zbavit vlezlého dojmu, že kapela v určitých pasážích jednotlivých skladeb absolutně "nestíhá".Jako příklady uvádím:1.)Wet Wet Wet- pasáž a vyhrávky "španělky" totálně z rytmu!!!(hrál/a to jako polku...),2.)Europe:vyhrávka klávesy...to samé co v prvním případě,navíc špatně zvolený zvuk z rejstříků....!!!Spíš ten výkon Vlastu a Petra brzdil, než jim pomáhal.Co Vy na to?Díky za,i když se asi nedočkám...,odpověď. Jožo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit