Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Soukup

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Schopnej

    Marketu Poulickovou Ti uprimne zavidim, taky bych takovou stabajznu bral.
  • Pane Soukupe, po absolutoriu konzervatoře se zřejmě považujete za echt intelektuála, hodně fundovaného... Říct krásně zpívajícímu děvčeti, že to je jako "bagrem na sněženky" Vás muselo stát zřejmě hodně přemýšlení ! Tváříte se jako byste vystudoval minimálně Oxford University a s lehkostí profesora střílíte nesmysly na ubohé 16leté talenty. Např. Foret nebo Amiri zpívají jako buldozery dívčích srdcí , a to je asi ono, co naše scéna potřebuje... BV
  • my love

    Chlap každým coulem. No teda až na pár drobností, ale jinak výbornej. Já ho miluju, samozřejmě platonicky *14* *14* *14* *14*
  • pan Soukup

    co jsem ho včera viděla zase na přenosu, tak jsem opět nic moc jinýho nevnímala. Chjo, proč já nemůžu být v ty soutěži a spolupracovat s ním, to bych fakt byla úplně happy. On je výbornej, vtipnej, hezkej, prostě k sežrání. *14*
  • Pane Soukupe, znám se s Vaším dvojníkem. A je to taky basák. Mimochodem výbornej milenec.
  • soukupek

    twe sice jste trochu starej jo ale porad sexy..respekt! *14*
  • Porotce Xfaktoru

    Pane Soukupe, děkuji Vám za velmi citlivý a lidský přístup k soutěžícím - hlavně v pondělí 17.3.2008. Jste profík každým coulem. Ještě jednou díky a přeji hodně úspěchů v hudební oblasti. *13*
  • Přání

    Ondřeji všechno nejlepší a hodně profesních i manželských úspěchů k Vašim 57.narozeninám přeje Agnes =) *3*
  • Přání

    Taktéž se připojuji k přání všeho nejlepšího a hodně úspěchů do dalších let, jen tak dál *4*
  • Přání

    Všechno nejlepší k 57.narozeninám a hodně úspěchů v životě:-) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit