Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Soukup

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soukupák blbej pták!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re:

      a ty ještě blbší!!!!!!!!!!!!!!
  • Obdiv

    Dobrý den pane Soukupe, jsem tak silně ovlivněna nedělním koncertem Superstar,že mám mimořádnou touhu sdělit Vám i celé porotě můj nesmírný obdiv k hektické práci, kterou jste všichni vykonali.Nesmírně obdivuji jak jste dokázali z těch davů dětí vybrat ty úžasné,talentované mladé lidi.Nedělní koncert byl pro mne přímo excelentí záležitost a to je mi už přes padesát let.Je až obdivuhodné co ti mladí lidé dokázali,nebylo zapotřebí ani moderátorů, byla to úžasná zábava.Jsou jedineční. Trošku mě však mrzí že vše prezentujete jako druhá česká SUPERSTAR, je to degradující pro pana Horváta, navrhuji SUPERSTAR 2005. Marcela Fajková
  • prostě Ondřej

    Ondřej je dobrej, mám ho ráda. Prostě mi nějak sedl do noty. Ani vlastně nevím pořádně čím, asi tím volnomyšlenkářstvím, které bych občas v určitých věcech tedy nesnesla, ale trvá to už dlouho, ještě dávno před nějakou SS, od které je nejvíce v obraze. A asi i tím, že je to muzikant a baví ho lítání. To už prostě bude můj oblíbenec až do smrti. Je fajn, chytrej, prostě chlap jak má být - až tedy na pár jeho neřestí, ale to má každý něco. Dá se říct, že to je má platonická láska *4* *3*
  • Osobnost

    Dobrý den,jste opravdu velice dobrý skladatel,moc Vám fandím a vážim si Vás,jako velké osobnosti.hodně štěstí celé Vaší rodině.
  • Slušný člověk

    Dobrý den,zajímalo by mě, jestli je možné někde na internetu sehnat klip nebo aspoň nahrávku Slušný člověk.Náhodou jsem tenhle klip viděl dvakrát v krátké době v nějakém estrádním pořadu se Šípem a Uhlířem a nadšení z něj mi nedává spát.Předem díky
  • Oba

    At už jde s šoralkou někam!!! S Gábinou mu to sluší a ona je super. S velkým smyslem pro humor!!!
    • Re: Oba

      přesně Gábinka je daleko lepší, je vtipná, pohotová, prostě super. Soukup by se jí měl držet. Stejně je jasný, že by se jeho hudba tak neproslavila kdyby k tomu JEHO GÁBINKA nenapsala texty =) *3* to se mi moc líbí, že jí pořád říká Gábinko v tom asi něco bude =)
  • Dobry den,asi to bude trapne,ale chtěla jsem vam řict,že vas miluji!!!!
  • Syn

    Asi nejvíc pozitivní na něm je to, že mám s Gábinou úplně nejhezčího syna a ještě s takovým krásným jménem František !!! *14*
  • Druhá šance

    Vážený pane Soukupe, již druhým rokem sleduji soutěž "Česko hledá superstar". Oproti loňskému roku se domnívám, že letos byli doslova nešťastně namixováni jednotliví soutěžící do tvz. "desítek". Jsem přesvědčena, že první desítka soutěžících byla natolik silná, že jednoznačně o dost převyšovala svoji kvalitou ty následující. A tak se zákonitě stalo to, že z druhé i třetí desítky byli diváci n u c e n i vybrat za každou cenu dva postupující, ikdyž nedosahovali svým výkonem např. na pěvecký přednes Andrei Janiczarové, Leony Černé či Lucie Bakešové (všechny tři z prvního večera). Ostatně sama porota pěla chválu na slečnu Janiczarovou. Myslím, že by si rozhodně zasloužila tzv. "druhou šanci". Jsem věčný optimista a na vzdory dnešnímu tržnímu světu věřím stále v jakousi spravedlnost a lidské dobro. Právě proto píši Vám, pane Soukupe. Jsem přesvědčena, že člověk se pozná podle očí, prostřednictvím kterých lze nahlédnout nejen do dušičky, ale i do srdíčka. Chci Vás proto, vážený pane Soukupe požádat, zda byste si společně s ostatními členy poroty mohli znovu poslechnout slečnu Janczarovou, či Leonu Černou a pokusili se porovnat kvalitu jejich zpěvu s ostatními postupujícími a zvážit případně udělení "druhé šance". Nedá mi, abych Vám nakonec nenapsala ještě něco naprosto osobího. Již druhý rok hledáte někoho, kdo bude mít tzv. charisma. Mohu Vás ujistit, že neznám z obrazovky naší televize nikoho, kdo by měl větší charisma než-li Vy sám osobně. Ale to Vy o sobě zajisté víte. Je nesmírná škoda, že kromě muziky, kterou děláte, nenatáčíte ještě filmy. Připravujete tím mnohé diváky o příjemný zážitek. Věřím, že spousta žen i mužů by na Vaše filmy chodila bez ohledu na jejich kvalitu právě pro to Vaše neuvěřitelné charisma. Ostatně Vy sám i celá porota tvrdíte, že SUPERSTAR nedělá jenom zpěv, ale i tvář. A já souhlasím s tím, že ta rozhodně napomáhá prodávat. Přeji Vám hodně síly v osobním životě, nenechte se převálcovat tímto tržním světem a zůstaňte stále sám sebou. Zdraví Dana Urbanová
  • .....

    Jaj, radši na něj ani nemyslet. Moc pěkný chlap. Čím starší, tím lepší. Nj, zraje jak víno *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit