Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Soukup

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lebkoune

    co chceš ucho
  • bezva

    Ahoj,dobrý den.Jste moc a moc fajn chlap.Jen tak dál.Hezkej...hezkej....hezkej !!!!!!!!!
  • bony a klid

    mam podobny problem, zhanam hold me baby a nemozem to nikde zohnat...:(
  • Jelikož žijete v otevřeném manželství, dejte mi číslo na starou. Je to pořád kus. Mohla by nám vyvážet žumpu.
  • Schopnej

    Marketu Poulickovou Ti uprimne zavidim, taky bych takovou stabajznu bral.
  • Soukupák blbej pták!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • bony a klid

    Prosim vas pradte mi, kde by som mohol zohnat na cd, skladbu z filmu bony a klid, hold me- silvia brown a charlie show
  • Texty

    Dobrý den, rád bych nabídl nějaké texty, vlastní produkce... Je možno Vám poslat třeba jeden na ukázku ???
  • Druhá šance

    Vážený pane Soukupe, již druhým rokem sleduji soutěž "Česko hledá superstar". Oproti loňskému roku se domnívám, že letos byli doslova nešťastně namixováni jednotliví soutěžící do tvz. "desítek". Jsem přesvědčena, že první desítka soutěžících byla natolik silná, že jednoznačně o dost převyšovala svoji kvalitou ty následující. A tak se zákonitě stalo to, že z druhé i třetí desítky byli diváci n u c e n i vybrat za každou cenu dva postupující, ikdyž nedosahovali svým výkonem např. na pěvecký přednes Andrei Janiczarové, Leony Černé či Lucie Bakešové (všechny tři z prvního večera). Ostatně sama porota pěla chválu na slečnu Janiczarovou. Myslím, že by si rozhodně zasloužila tzv. "druhou šanci". Jsem věčný optimista a na vzdory dnešnímu tržnímu světu věřím stále v jakousi spravedlnost a lidské dobro. Právě proto píši Vám, pane Soukupe. Jsem přesvědčena, že člověk se pozná podle očí, prostřednictvím kterých lze nahlédnout nejen do dušičky, ale i do srdíčka. Chci Vás proto, vážený pane Soukupe požádat, zda byste si společně s ostatními členy poroty mohli znovu poslechnout slečnu Janczarovou, či Leonu Černou a pokusili se porovnat kvalitu jejich zpěvu s ostatními postupujícími a zvážit případně udělení "druhé šance". Nedá mi, abych Vám nakonec nenapsala ještě něco naprosto osobího. Již druhý rok hledáte někoho, kdo bude mít tzv. charisma. Mohu Vás ujistit, že neznám z obrazovky naší televize nikoho, kdo by měl větší charisma než-li Vy sám osobně. Ale to Vy o sobě zajisté víte. Je nesmírná škoda, že kromě muziky, kterou děláte, nenatáčíte ještě filmy. Připravujete tím mnohé diváky o příjemný zážitek. Věřím, že spousta žen i mužů by na Vaše filmy chodila bez ohledu na jejich kvalitu právě pro to Vaše neuvěřitelné charisma. Ostatně Vy sám i celá porota tvrdíte, že SUPERSTAR nedělá jenom zpěv, ale i tvář. A já souhlasím s tím, že ta rozhodně napomáhá prodávat. Přeji Vám hodně síly v osobním životě, nenechte se převálcovat tímto tržním světem a zůstaňte stále sám sebou. Zdraví Dana Urbanová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit