Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Soukup

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruml

    vůbec nechápu proč vám vadí, že zpívá Ondra Ruml YOU ARE THE SUNSHINE OF MY LIFE Gábině !!!
    Nepatříte zrovna k nejvěrnějším lidem =( *7* *7* *7* *7* *7* *7* ?????????????????????????????????????????
  • super

    je to uplne krasnej chlap...skoda ze uz je zadanej..nato ze mu je pres 50 je to porad kus..je uplne bozi..a chela bych s nim chodit..ale vim ze to nejde =(tak se aspon na nej budu koukat na xfaktoru..ale nejradsi bych byla s nim *14* *4*
  • .....

    Jaj, radši na něj ani nemyslet. Moc pěkný chlap. Čím starší, tím lepší. Nj, zraje jak víno *14* *14*
  • :))

    krásný mužský *14* *1*
  • my love

    Chlap každým coulem. No teda až na pár drobností, ale jinak výbornej. Já ho miluju, samozřejmě platonicky *14* *14* *14* *14*
  • Porotce Xfaktoru

    Pane Soukupe, děkuji Vám za velmi citlivý a lidský přístup k soutěžícím - hlavně v pondělí 17.3.2008. Jste profík každým coulem. Ještě jednou díky a přeji hodně úspěchů v hudební oblasti. *13*
  • ..

    hey ondra borec nejvetsi :D
  • soukupek

    twe sice jste trochu starej jo ale porad sexy..respekt! *14*
  • Re:

    a ty ještě blbší!!!!!!!!!!!!!!
  • Re: BEZVA

    pravda, pravda.... *1*
  • RE:slušný člověk

    audio nahrávku najdeš na ondřejových WWW, videoklip mám doma taky, v rámci jednoho pořadu, co byl o Ondrovi na ČT2, takže pokud máš enormní zájem.... je fakt funny :-)
  • Slušný člověk

    Dobrý den,zajímalo by mě, jestli je možné někde na internetu sehnat klip nebo aspoň nahrávku Slušný člověk.Náhodou jsem tenhle klip viděl dvakrát v krátké době v nějakém estrádním pořadu se Šípem a Uhlířem a nadšení z něj mi nedává spát.Předem díky
  • Vážený pane Soukup, Nevím jestli čtete tyto příspěvky. Myslím si, že ne.Vy a Vaše žena Gabča Osvaldová jste velice inteligentní lidé. Nedávno jsem o Vás viděl medailonek vaší produkce. Moc se nám to s mojí ženou líbilo. Bulvár je hnus a zprávám, které tam píšou se pouze směju. Chtěl jsem Vám poděkovat za Vaši tvorbu a velikou profesionalitu. Skladba " SLUŠNÝ ČLOVĚK" mě dostala. Super výsměch, nemáte te se za co stydět.Vy a Vaše, žena Gabča jste vynikající dvojice a patří Vám veliká úcta a dík. Jinak poslouchám Pražský Výběr, Pavlíčka atd. Moc se nám líbíte a hlavně tvořte!!!!!! CHCEME VÁS DÁLE POSLOUCHAT. S pozdravem a přání hodně dokonalých skladeb a pevných nervů Vám oběma přeje Alča a Zdenek.
  • Text

    Dobrý den!!!!!!!! Dovolil bych si vám pane Soukup prezentovat svoje skladby třeba pro budoucí spolupráci.Pokud by se vám tex líbil kontaktujte mne na uvedenou adresu. Příběh dvou lidí: Zavři oči dej mi ruku svou já ti chci říct co k tobě cítím strach v duši mám každý musí nějak začít spolu dál jdeme tím příběhem dvou vše se mění jdeme oba rukou v ruce slepí vášní co nás pálí z očí nám slzy kanou a ten vzdálený smích s těch jiných světů a jinak se rádi máme u křižovatky,bran či touhy lásky i lásky žízeň hasí a dál se musí tou stezkou hříchu všichni z nás se s ní ubírat musí a dál to znáš vždy je to stejný to trápení dvou je nekonečný, jsi ještě krásnější když pláčeš černé slzy jež stékají po tváři tvou černou řasenkou a bílou halenkou co na sobě máš tvé krvavé rty a bíle zuby vždyť hřích by byl tě nemít rád. Před námi temná ulice nějaký rozbřesk či žár měsíce na konci cesty uvidím a na ústa tě políbím,jdeme jak sklíčené duše a lidé se nám vyhýbají svůj stud zakrývají o zem jak nuzáci z chmurných maticích ale oni neví,že před konečným soudem se my budeme smát jim nýbrž modlitby je nespasí pro nás je souzen jenom ráj. Hned slzy záhy smích už ne temný svět pod nohami nám čerstvý vánek doplál moře růžových kvítků,před výkladní skříní a zní zář prstýnků už nejsi bledá zlatá perleť na tvých rtech svítí jak slunce jenž vzešlo z jiných zemí před námi rozkvetla i lipová alej nad hlavami svoji šarádu holubi vrkaje totiž chůze vyměnila běh před chrámem lásky a v něm před oltářem či bohem nám farář žehná křížem si řekneme ano beze svědků a cítím,že se nás smůla zříkavá a láska v nás zůstává je nekonečná pro nás je věčná tudíž náš příběh končí a my se navždy rádi budeme mít a běžíme dál krok střídá chůzi symbol dvou je věčný&&&&..
  • Obdiv

    Dobrý den pane Soukupe, jsem tak silně ovlivněna nedělním koncertem Superstar,že mám mimořádnou touhu sdělit Vám i celé porotě můj nesmírný obdiv k hektické práci, kterou jste všichni vykonali.Nesmírně obdivuji jak jste dokázali z těch davů dětí vybrat ty úžasné,talentované mladé lidi.Nedělní koncert byl pro mne přímo excelentí záležitost a to je mi už přes padesát let.Je až obdivuhodné co ti mladí lidé dokázali,nebylo zapotřebí ani moderátorů, byla to úžasná zábava.Jsou jedineční. Trošku mě však mrzí že vše prezentujete jako druhá česká SUPERSTAR, je to degradující pro pana Horváta, navrhuji SUPERSTAR 2005. Marcela Fajková
  • Pane Soukupe, znám se s Vaším dvojníkem. A je to taky basák. Mimochodem výbornej milenec.
  • dotaz

    Ondřeji, Velice si cením co děláte pro českou hudbu a považuji Vás za jednu z mála osobností v pop music v Česku.Nicméně si Vám dovoluji položit jednu, podle mně ne nedůležitou otázku.Dívám se na finále "Superstar" a nemůžu se zbavit vlezlého dojmu, že kapela v určitých pasážích jednotlivých skladeb absolutně "nestíhá".Jako příklady uvádím:1.)Wet Wet Wet- pasáž a vyhrávky "španělky" totálně z rytmu!!!(hrál/a to jako polku...),2.)Europe:vyhrávka klávesy...to samé co v prvním případě,navíc špatně zvolený zvuk z rejstříků....!!!Spíš ten výkon Vlastu a Petra brzdil, než jim pomáhal.Co Vy na to?Díky za,i když se asi nedočkám...,odpověď. Jožo
  • BEZVA

    AHOJ,DOBRÝ DEN.ASI ANI NEČTETE POŠTU ALE CHCI JENOM ŘÍCT ŽE VŠECHNO JE NA VÁS FAJN! TAK MÁ VYPADAT SVŮDNEJ CHLAP! HEZKEJ........HEZKEJ!!!!!!HEZKEJ!!!!!HEZOUČKEJ CUMLÍK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! MOC,MOC,MOC.......
  • Dobry den,asi to bude trapne,ale chtěla jsem vam řict,že vas miluji!!!!
  • Pane Soukupe, po absolutoriu konzervatoře se zřejmě považujete za echt intelektuála, hodně fundovaného... Říct krásně zpívajícímu děvčeti, že to je jako "bagrem na sněženky" Vás muselo stát zřejmě hodně přemýšlení ! Tváříte se jako byste vystudoval minimálně Oxford University a s lehkostí profesora střílíte nesmysly na ubohé 16leté talenty. Např. Foret nebo Amiri zpívají jako buldozery dívčích srdcí , a to je asi ono, co naše scéna potřebuje... BV

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit