Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Brzobohatý

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řeknu to upřímně. Měla jsem ho ráda. Považovala jsem ho za inteligentního člověka, což se později ukázalo jako, že každý má právo mýlit se. Beru ho jako dobrého skladatele. Herce v žádném případě. Hrát neumí. Litovala jsem ho ze začátku, že zrovna jeho si Kuchařová vyhlídla. Ale čím dál více zjišťuji, že se vlastně tihle dva k sobě perfektně hodí, protože z toho skromného, milého kluka, kterým on kdysi býval už dneska nezbylo nic. Stalo se z něho přesně to, co Kuchařová chtěla mít.Panák, který tiše stojí v jejím stínu a dělá vše co ona řekne. Gratuluji ti velice Ondro. Ještě, že se toho táta nedožil.
  • nádhera

    je to krásnej chlap ale neslušeli mu moc ty dlouhý vlasy etě že si je ostříhal
  • Ondra v roli Marka

    Ondra je v roli Marka v Ulici fakt bezva, moc se mi tam líbí a s Digi dohromady tvoří bezvadnou dvojku!!! *14*
  • Faninka

    ahoj odřeji =) prosím tě mám dotaz nadaboval jsi ve filmu lví král,postavu timona ano nebo ne odepiš předem děkuji za odpověď =)tvoje VELKÁ faninka Soňička =) PS.MÁŠ HROZNĚ KRÁSNÝ A ROZKOŠNÝ HLAS JEN TAK DÁL AŤ SE TI DAŘÍ PAPÁNEK´=)
    *3* *4* *4*
  • Zajímalo by mě, proč se lže výšce Ondřeje Brzobohatého... Když jsem ho potkal, tak byl o 10 cm menší než uvádí tato stránka... Můžete mi tedy vysvětlit, proč to tak je? Podle této lži by se dalo pokládat, že Ivana Chýlková měří 190 cm....
    Objasnění této záhady je velice vítáno.

    Tak se někdo přidejte do boje za pravdu a potírejte lež!
    • No někdy je lepší nepsat nic, než kraviny
  • Ahoj omlouvám se, že to říkám Ondra je úžasnej herec a moc se mě líbí ,ale nelíbí se mi jak chodí s Kuchařovou. Ona se mi nelíbí vím , že každý má jiný názor ale myslim , že pro Ondru se hodí jiná třeba mě sedí k němu Denisa ( Kristýna Leichtnová) z Gymplu , ale každý má jiný názor. :) :)
    • jo myslím si to taky :D
    • jahoda22
      Ahoj omlouvám se, že to říkám Ondra je úžasnej herec a moc se mě líbí ,ale nelíbí se mi jak chodí s Kuchařovou. Ona se mi nelíbí vím , že každý má jiný názor ale myslim , že pro Ondru se hodí jiná třeba mě sedí k němu Denisa ( Kristýna Leichtnová) z Gymplu , ale každý má jiný názor. :) :)


      Naprosto souhlasím
    • jahoda22
      *4*
    • přesně , taky se mi moc nelíbí a ještě teď pujde do gymplu :(( to bude už o ničem :///
    • Naprosto s anetou souhlasim
  • Upřímnou soustrast Ondro posílají Lukáš, Monika, Týna, Lucka(já) a Lukajda. Prosím drž se. Tvůj otec byl výjmečný člověk. V mém srdci bude na věky věků. Z Náchoda. *3*
  • Odkdy je Ondřej Brzobohatý slovák? A nemá náhodou každý oko jinačí?
    • :-D Slovak fakt neni..
      A ma,jedno hnedy po mamce a druhy do zelena po tatkovi :)
      • oči má světle hnědé.
  • Milý Ondro, protože mi před 3 měsíci zemřela maminka, tak dobře vím, jak neskutečná bolest to je. Člověka zaskočí hlavně fakt, že se už nikdy s milovaným člověkem nesejde a nebo že mu něco nestačil říct.
    Váš táta byl neskutečně "krásnej chlap" v tom nejlepším slova smyslu. Z jeho tváře vyzařovala lidskost, upřímnost a rovnost. A to je dneska už věc nevídaná. Škoda, že ti dobří lidé odcházejí a náhrada za ně není.
    Přeju vám hodně sil a všechno dobré na vaší umělecké dráze i v životě.
  • všechno nejlepší k narozeninám *14* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit