Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Brzobohatý

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • erica

    Čistý obdiv!:D

    Ahojky lidičky,no tak dá se říct,že já jsem taky ve věku těch pubertálně zblblých holek,z nich většina,když vidí Ondru v televizi,v divadle nebo dříve ještě na koncertech neurvale ječí... *1* S radostí ale můžu říct,že mě tohle zatím nepotkalo,přestože jsem měla tu čest se s Ondrou několikrát vidět,,naživo"...ano,jako každá holka musím samozřejmě uznat,že je to velice charismatický ,,mladý muž",ale co na něm,ale opravdu nejvíce obdivuji je jeho talent,kterým nepochybně oplývá...když spustí na piano jde na mě úžas *5* Skvělý hudebník,dobrý zpěvák a dobře se rozvíjejíci herec a komediant-takže jen tak dál Ondro... *3* *3* *3*
    • Re: Čistý obdiv!:D

      Nevytahuj se!
      • erica

        Re: Re: Čistý obdiv!:D

        No,tak to nevím z čeho jsi usoudila,že jsem se vytahovala,že by tím,že jsem napsala,že nepadám do kolen kdykoliv Ondru vidím?!:D No,tak to promiň,asi to napravím:D Nebo,že by tím,že jsem ho už párkrát viděla...no to je šok co?!:D Neřekla jsem,že je to můj kámoš,tak zklidni hormon a nezáviď:D
  • Ondra

    Nejvíc krásnej zpěvák a herec..... líbí se mi, jak hraje v Ulici.... je krásnej..... nádhernej..... prostě úúúúúúúúúúúúúúúúú
    • Re: Ondra

      mno neim etli zrovna nej ale supr urco:)
  • Vyhazovači

    Včera jsem byla jedním z diváku v divadle RB na hře Vyhazovači. A musím se také priznat k tomu že sem patřila mezi ty co se v publiku mlátili smíchy! *1* Ondrův výkon byl obdivuhodný! Samozřejmě tak i výkon Ernesta Čekana, Petra Vágnera a Vojtěcha Hájka! A pokud se chcete mlátit v publiku stejně jako já tak si zarezervujte lístek na tohle představení! Zaručuju že nebudete litovat! *15*
    • Re: Vyhazovači

      Souhlasím!BYla jsem 27.11.Nejvíc se mi tam ale,musím říct,líbil Ernesto Čekan.A měla jsem Duchoslava místo Hájka.Ale je to super představení!!!!!!Vážně dopuručuju!!
      A založila jsem diskuzi na Vyhazovače.Jestli chcete,tak si přijďte pokecat! *1*
      http://forum.lide.cz/forum.fcgi?a kce=forum_data&forum_ID=82105&auth=
      • erica

        Re: Re: Vyhazovači

        Hej mě to nejede:(
        Mě se i hodně líbil Ondra..byla to taková ,,afektovaná pipinka":D
        • Re: Re: Re: Vyhazovači

          Až teď to zkus...:D
          http://forum.lide.cz/for um.fcgi?akce=forum_data&forum_ID=82 105&auth=
    • erica

      Re: Vyhazovači

      Souhlasím s tebou..já tam byla v září a byla jsem taky vyřechtaná...místo Hájka ale hrál Duchoslav...jj,Ondra byl prostě super...:D Všichni:D Fakt to stojí za to:D
  • ade.laida

    Ondřej

    Zdravim lidi.Ja mela taky tu cest setkat se parkrat s Ondrejem a musim rict,ze je to opravdu skvelej kluk.Vyborne se s nim povida,taky pije *4* a taky dobre pari *1* .Zavidim ty jeho Johane,ale samozrejme rozumne zavidim *4* .
  • terita46

    Vyhazovači

    Tak včera jsem byla na Vyhazovačích...mě to dostalo...Nejvíc sem se smála u ploužáku Ondry Brzobohatýho a Duchoslava *1* *1* Dej mi pusinku...Di ty vyžle!!!
  • mart01inka

    hodne stesí

    přeju ti všechno nejlepší a hlave hodne štestí v osobním živote *14* :)
  • radus

    Klec bláznů

    Byla jsem na představení Klec bláznů, což je hra o homosexuálech a transvestitech,kde Ondra hrál a složil k tomu hudbu...stálo to za to...hrál tam "slušňáčka" jako vždycky a na konci se převlekl do ženských šatů i s namalováním...jo jo to byla podívaná...můžus klidem doporučit!!!! *5*
  • ok

    Jednoducho si super!!
  • erica

    Ondřej:o)

    Ahojky lidičky,tak mě napadlo...je vůbec nějaká stránečka jen a jen o Ondrovi? Myslím tím, aktualizovaná:o) Myslím,že ne,že?:( Tak co takhle ji založit?:) *3*
  • Všechno nej

    Taky přeji vše nej k narozeninam,i kdyz vim,ze tady si to asi urcite neprectes!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit