Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Brzobohatý

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chameleon-j

    HAPPY BIRTHDAY

    Ondro, ze srdce ti přelju všechno nejlepší k narozeninám. At se ti vše daří a jsi mooooooooooooooooooooooooc štastný.. *14* *14* *4*
  • SVATBA

    Dobrý den, Ondro, gratuluji vám a přeji na společné cestě životem jen to nejlepší.
    Dana
  • Luky1987
    Ondrej Brzobohatý je další naše současná celebrita a herec, který neumí hrát
    • Herecky se zatím nikde nevytáhnul. Popravdě - nejlépe mu to jde u klavíru nebo jako moderátorovi , i když se mi nelíbí jeho styl humoru, který je veskrze povýšený, rýpavý, nadřazený, ponižující. Pokud se takto chvá k nějakému muži, který mu tento styl humoru "žere", pak dobrá, ale chovat se takto k ženám, kolegyním? To je negentlemanské.. Jeho otec, to byl pravý chlap. Ondřej si na něj pouze hraje. Jako na všechno co dělá.
    • Durinsons
      Umí hrát, ale ty to neoceníš. *3*
      • Luky1987
        Neumí, já sem ho ani ješte v nečem pořádném hrát nevidel
  • narozeninky

    Ondrášku,přeju ti všechno nejlepší k Tvým narozeninám,hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky,po hody,úspěchů,
    krásných písniček,a všeho ostatního,co si budeš přát *14* *3*
  • Vše nej

    Všechno nejlepší k svátku *4*
  • fórum Ondry Brzobohatého

    Založila jsem fórum Ondry Brzobohatého na Forum.cz-lide ve skupině LIDÉ OD HUDBY pro ty, kdo mají Ondru rádi a chtěli by si o něm "pokecat". Budu ráda, když se fórum rozroste a "rozpovídá". Zdravím všechny Ondrovy fanoušky. *14*
    • Re: fórum Ondry Brzobohatého

      OPRAVA LIDE.CZ-FORUM!!!
  • Dobrý den, četl jsem jeho rozhovor v Květech a zjistil jsem, že je to malý český ublížený človíček. Těžil z toho, že jeho rodiče jsou slavní, ale on není
    schopen rodinou tradici udržet. Není schopen se prosadit jako moderátor lepších
    akcí a v otázce hudby propadl také - nikdo ho nehraje. Co je nejhorší, že závidí schopnějším a úspěšnějším to co dokázali a jenom je pomlouvá. Například
    Babiš a Zeman neměli tak slavné rodiče jako on a přesto se dokázali prosadit.
    Nedokáže pochopit, že něco dokázali a je za nimi něco vidět, proto je lidi volí do funkcí a volit budou.
    Čauky Vodník
    • Pravda, k tomu není co dodat.
  • Happy Birthday!!!

    Happy Birthday!!! *14*
  • Luky1987
    Ondrej Brzobohatý je další náš současný herec o ničem
  • Dobrý den, já jsem zase četl nedávno jeho příspěvek v "Překvapení", a musím souhlasit s předcházejícím příspěvkem...Je to dle mého vynikající muzikant, ale to je tak asi vše...má sice právo na svůj názor, ale trochu pokory by mu neškodilo...v časopisu uvádí, že p. Zeman je starý, nemocný člověk, který již neví co povídá, a že si přeje jiného prezidenta... budiž. Problém totiž ale je, že pan prezident má určité zdravotní problémy, ale co se týče "hlavy", tam mu pan Brzobohatý může pouze závidět..!!! To platí i pro všechny potencionální kandidáty, kteří p. Zemanovi nesahají ani po kotníky, což ovšem p. Brzobohatý může těžko pochopit...
    • Souhlasím. Pan Brzobohatý je možná dobrý umělec, ale politice absolutně nerozumí. Podle jeho názorů soudím, že pro politiku nemá "cit" a sám náš "malý" Ondrejko mele nesmysl za nesmyslem. Pokora, takt, diplomacie a zdravý rozum, to mladému panu Brzobohatému zcela chybí. Je bohužel povahově spíše po matce než po otci, což mu škodí a ubírá.
    • Je to tak nesahá ani po paty i svému otci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit