Přejít na výpis diskuzí

Michal Penk

OSOBNOST 8.3.2009 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yotube

    HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!Michal ma novu pesnicku "SVOBODA" Nech sa mu dari a vyhrabe sa z toho drogoveho svinstva!!!!! *3*
  • Michal Penk

    Pamatuji si ještě písničku PADÁK a nelíbilo se mi vyslovování tohoto slova, které v písničce vyznělo jako pahádák, spíše jakoby recituje. Myslím si, že by se měl věnovat jiné práci, nemá se vstupovat dvakrát do stejné řeky.
    • isyss

      Re: Michal Penk

      a tvůj komentář je pro-pádááák *3* *1*
    • Re: Michal Penk

      No, máš docela pravdu, moc si mi taky nelíbil, ale hlavně, že dostal sílu přestat s drogami, jenom aby mu to vydrželo.
  • isyss

    pro fanoušky

    Kdo má rád Michalovi písničky ,vězte,že má profil na facebooku a chystá nové CD.. *1* *15*
  • Michal je sice pěknej, ale taky pěkně tvrdohlavej. Což mu vůbec nesvědčí. Navíc ty ženský se kterejma žije jsou dost škaredý. Měl by si vůbec nějak uvědomit co vlastně chce. Jinak je moc krásnej....akorát moc malej pro spoustu holek.-pro mě taky ..lol.. Písničky moc hezký. Asi nestačí jenom sexappeal. :)
  • Ahoj Míšo,přeju Ti pěkný dny.Uspěch v hudbě.Julie Kuchynková,Jezerská,537/23 Lipník nad Bečvou,75131. Okres Olomouc::?
  • Bude Michal Penk ještě někdy koncertovat? Nebo už zpívání docela vzdal?
    • Michal pokračuje! Fryyfest Nové Město pod Smrkem 23.8.2014 v 14.30 jeďte..
    • Já myslím, že koncertuje. Vydal album Tancuj zbožně, takže asi neplánuje pověsit muziku na hřebík. Naštěstí.:-))
  • Luky1987

    Michal Penk spevák nič moc 

  • Tak jsem dnes na jednom chatu s Michalem z roku 2015 četla, že připravuje novou desku, je rok 2017, tak snad se dočkáme co nejdřív. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit