Přejít na výpis diskuzí

Michal Penk

OSOBNOST 8.3.2009 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NADHERNE PESNICKY

    NEVIE NIEKTO CO JE S MICHALOM?KEDY VYDA NOVE CD?
    • isyss

      Re: NADHERNE PESNICKY

      víme co je s Michalem..chystá se nové CD.. více se o něm dozvíš na facebooku. *3*
      • Re: Re: NADHERNE PESNICKY

        Ahojky,mám jen malý dotaz.Jsme rocková kapela,tak ve věku Michala Penka,a hledáme na něj kontakt,s tím,zda by si s námi nechtěl zapívat.Myslím,že hraje dost slušně,takový styl Waltari.Díky.Roman
        • kluci, platí to ještě?
        • http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=100000257490408&sk=wall
  • V mládí to byl nádhernej chlap a ten jeho hlas...woooow. *14*
  • za mlada byl krásnej,s kamarádkama jsme ho milovaly
  • Zdravím srdcem svým vás všechny a především Michala .Přeju ti ať najdeš opět víru svou a Bůh nechť tě naplňuje láskou a požehná ti k tvému bytí.Každé srdce je potřeba aby bylo probuzené.A když někdy se nám život hroutí neznamená to konec je to zkouška a můžeme se v těchto zkouškách opřít o věčnost a každému je dovoleno vstoupit.Přeji ti mnoho dobra a lásky v životě a buď vytrvalý.S láskou a pokojem Tom www.tomborl.cz
  • Strašně bych chtěla vědět, jestli Michal pořád koncertuje a kde. Svoje stránky nemá a nevím, kde se to dozvím. A taky bych chtěla vědět něco o jeho životě, kde žije a tak.
    • a kdyžtal tiluviel@centrum.cz pro další podrobnosti!
    • http://bandzone.cz/michalpenk2012 :-)
  • isyss

    jo jo

    Míša byl vždycky jeden ze těch co jsem měla ráda...
  • misha77

    CO ŘÍCT...

    TEDA LIDI,TO JSEM SI MYSLELA,ŽE PÍSNIČKY MICHALA ZNÁM,CHYBA
    TED JSEM SI PŘEHRÁLA POPRVÉ--A SLUNCE SVÍTÍ DÁL--A ROZBREČELA MĚ,TO JE SÍLA
    TA PÍSNIČKA JE ÚÚÚÚÚŽASNÁ, *8*
  • Ahojky Michale, vaše balady sú ako balzam na dušu. Dlho som ich nepočula a len náhodou som sa preklepkala na You tube na ne. Som z nich nadšená a pri práci mi pomáhajú s energiou. Tešila by som sa, keby ste si užíval svoje nadanie a opäť sa vrátil na scénu.
    Ste fakt skvelý. Bea
  • Já si Michalovu slávu z 80. a 90. let nepamatuju, byla jsem tenkrát ještě dost malá, ale zato teď si to vynahrazuju. Jeho písničky mě fakt berou. Mám ho strašně ráda a přeju mu, aby se všeho zlého zbavil a dělal dál dobrou muziku. A musím říct, že teď po té drogové závislosti je mi mnohem víc sympatičtější, protože je věřící a život už taky asi vidí trochu jinak než kdysi. Chtěla bych ho znát osobně. *4*
  • Michale,ať se ti dobře daří v tvém profesním i osobním životě a hlavně jsi udělal dobře,že jsi skončil s tou opicí,ci jsi s ní na fotce. *10*.Ta se prý vyspí s každým. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit