Přejít na výpis diskuzí

Michal Penk

OSOBNOST 8.3.2009 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Michale,všechno nejlepší k tvému svátku,hodně štěstí,zdraví a lásky.To ti přeje tvoje fanynka Jana.
  • narodeniny

    VSETKO NAJLEPSIE MICHALOVI K NARODENINAM,HLAVNE ZDRAVIE,STASTIE,LASKU...VELA HUDOBNYCH NAPADOV A USPECHOV V KARIERE praje Jarmila
  • http://m.michal-penk-cz.webnode.cz/michal-penk-hudobnik-skladatel-spevak-blog-/
  • Jsou nějaké novinky o Michalovi? Jako třeba koncerty nebo nová deska?
  • Že prej se ztratil je to na tn.cz.nova *16*
  • A největší bomba je, že prý je otce syna Lucie Bílé. Podobný je mu tedy víc než dost (uzoučný obličej, nos jako přes kopírák).
    • Prosím nevěř všemu co čteš !!! Není to pravda,ale lež !!! Michal Penk není a nikdy nebyl a nebude otcem syna Lucie Bílé Filipa !!! Syn Lucie Bílé Filip může být Michalovy
      stokrát podobný,ale to pořád to nic nemění na tom že nemáš pravdu !!! Není to pravda a nikdy nebyla a nebude !!! Syn Lucie Bílé Filip jak Všichni víme je synem Petra Kratochvíla !!! Tak to je,tak to vždycky bude a tak to zůstane !!!
  • Vážený pane Michale Penku, sleduji Vás od Vašich pěveckých začátků a o to víc mě mrzí, že jste někde úplně jinde než byste měl být. Takový talent přece nemůže být zapomenut. Vraťte se! Vím, že někdy je to hodně těžké, ale věřte tomu, že když člověk hodně chce, tak to dokáže. Při poslechu Vašich krásných balad se moje mysl také často dostává do až nepochopitelných výšin, o to víc si uvědomuji, že je potřeba Vás povzbudit a zároveň požádat, abyste sám sobě dopřál čas na přemýšlení............ Myslím na Vás a přeji Vám, abyste našel tu nejsprávnější cestu životem. JANA
  • no prostě, a jasně. Michal BYL, JE, a BUDE nejlepším zpěvákem. Ty slova všech jeho písniček, no to je prostě nádhera. Až z toho mrazí, a ukápne i nejedna slzička. Měla sem ho ráda už jako menší.A dokonce jsem byla na na jeho koncertě. Ale to už je hodně, ale hodně dááávno.
  • Narozeniny

    Milý Michale
    Všechno nejlepší k Tvým narozeninám.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit