Přejít na výpis diskuzí

Matouš Ruml

OSOBNOST 17.7.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    všechno nejlepší matouši k narozkám *4*
  • Ahooj

    bombovj erec kde bydli muzete mi to rict
  • Re: herec

    Maty je dobrej. *1* jsem ráda,že jsem ho (díky Comebacku) poznala!! *5*
  • nej. nej. nej. herec

    Matouš je moc moc dobrej, je to můj kamarád a ty kteří píšou v bulváru ty kraviny ty bych nejradši zabila!
  • Re: Re: Matouš

    HELE NO A ŽE JE MU JENOM 23..... PROSTE SE MAJ RADI.. NO A?
    jinak je uplně supr herec! ta role mu fakticky sedla! *4*
  • Re: Re: borec

    Tak se na něho nedívej!!!
  • Re: Re: Matouš

    Aspoň je vidět, že to není srab a sobec jako většina takhle mladejch (skoro vždycky ještě nedozrálejch) kluků, že nemyslí jen na sebe a na to jedno, ale hlavně na Terezku a teď i na Nathanela. Manželství je totiž hlavně o přátelským vztahu mezi dvouma lidma, o lásce a vzájemné úctě. A nezáleží na tom, kolik ti je.
  • lucinkael

    Lexa :D

    Víte koho jsem viděla včera na BAMBIRIÁDĚ?Lexu z Comebacku :) Kdyby šel proti mě normálně,tak ho ani nepoznám :) Byl si trochu podobnej,ale...no,však chápete,ne?Ale jako SUPR zážitek :) Celej tejden byl a je na nic,a on to tak nějak vyřešil! :D Zkrtáka Matouš Ruml to JISTÍ! :) Zkrátka na celej život zážitek :) *14*
  • Re: borec

    JÁÁÁJ TO OBOČÍ KDYBY SI VYTRHL TAKE SROSTLE VYPADA JK DEBIL
  • zanesskaaaa

    heh

    jak tadytomu bláznovi může bejt 23 *15* .. to nečapám *15* .. nejlepšíí *15*
  • borec

    lexo si borec
  • jedniiičkááá...

    je moooc hezkej...v comebacku je fááákt hustej, ale nejlepší byl v jednom dílu ten jeho striptýz....a taky vůbec nevipadá na to, že je ženatý a že má malinký miminko, ale jinak suuupeeer herec....milujuuu... *14* *14*
  • noemka5

    je tak krásny

    je tak krásny a vtipny jeeeeeeeee škoda že je ženaty *16* *16* *14* *14* *14* *14*
  • Kontakt

    matouš je nejky. *14*
    Prosím jestly na nej máte jakýkoli kontakt tak mi prosím pište na email:mollyasa@centrum.cz nebo na icq:385102218
    Dík *14*
  • Re: Matouš

    Nooo xD někomu se to pstě občas nepowede.. :D :D *1* a né..?! :D *8*
  • Re: jééééé

    *14* žeó..?? upá supajza herééc... :o* seem do něěěj bláázen upe kláásnej stiim s váma souhlasiim... *14* comeback..?? 4eweááár.... *9*
  • divadlo

    No tak včera mě absolutně Matouš dostal!!! Shakespear - Mnoho povyku pro nic. Hrál fakticky bezvadně!!!
  • Re: Matouš

    No tak pořád lepší v tomhle věku než aby pak jeho dítě mělo v deseti kdovíkolikaletýho otce, ne? Náhodou je pstě sladkej!!! *14*
  • vjerkman

    Nejlepší herec!

    Heey on je néééj!! Ploftě Comeback jedéééé!!!
    a v tom seriálu je fakt nejlepší viste Lexa je Debil!..xD..Ploftě je nééj heréc!! *3*
  • nejfaninka

    jééééé

    on je sladke,krásnej,úžasnej !!!!!!! *14* *14* *14* ale když je ženatej ne *13* ale v comebacku je fakt hustej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Lexa *15* *3* *14* z comebacku mám nejradši lexu a ozzáka oba jsou mi tam sympatický a jsou mi sympatický i v normálu martin dejdar u mě hvězda už od 4 let matouš ruml taky goooooooooooood a proto zdar dívejte se na comeback když nemáte čas ve střadu tak na www.nova.cz !!!!a když budete mít chvilku tak na www.psioci.blog.cz díky ppppppppp *5* *15* *4* *14* *3* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit