Přejít na výpis diskuzí

Martina Černá

OSOBNOST 17.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super

    Děkuji za odpověd už se budu těšit *14* *14*
  • super

    Ahoj chci se zeptat jesli máš CD že bych si ho od tebe koupil, protože hezky zpíváš a když jedu autem tak nemám co poslouchat a tebe se dá poslouchat pořád,ale jestli ho nemáš tak to vůbec nevadí.Jen tak se ptám.S pozdravem Tomáš *14* *14*
    • Re: super

      Ahoj,CD nemám :) - to není jen tak. Musela bych mít své vlastní písničky a ty mám zatím pouze dvě. Také zatím nejsem žádná zpěvačka, studuji konzervatoř a co bude dál se uvidí :)Jinak dík Martina *3* *3*
  • dekuji

    dekuji za vasi posporu a vsem co mi pisete a fandite ste moc fajn lidi a doufam ze takovymi lidmi zustanete *1* *1* *1* *4*
    • Re: dekuji

      :D koukám,že tu za mě zase někdo odpovídá..je fakt,že jsem ráda za vaši podporu ( ne posporu :D)..ale kdyz budu chtit lidem poděkat napíšu to sama a po svém :) Martina Černá.
  • ♥prostě 1 __

    Martino, moc se mi líbí Tvůj zpěv. Přeji Ti hoodně úspěchů, ať se někam prorazíš ;). Moc Ti to přeju, protože na to opravdu máš. Až někdy v budoucnu budeš mít víc svých vlastních písniček a vydáš CD, budu určitě mezi prvními, kdo si ho koupí :). Těším se, až budeš mít zase nějaký vystoupení.
    Hodně štěští *1*
    • Re: ♥prostě 1 __

      dekuji ze mi takhle fandite sem moc rada ze mi fajni tak moc fajn lidi
    • Re: ♥prostě 1 __

      dekuji ze mu takhle fandite sem moc rada ze mi fajni tak moc fajn lidi
      • Re: Re: ♥prostě 1 __

        hahaha *1*
    • Re: ♥prostě 1 __

      Ahoj, moc díky :) Všechny hezké dopisy mě potěší, jen mě mrzí, že se najdou lidi, kteří tu za mě občas odpovídají, ale to asi bohužel neovlivním :) Martina Černá
      • Re: Re: ♥prostě 1 __

        To věřím, ostatně..to se stává na mnoha profilech, že lidi odpovídají za ty herce a zpěváky. A pak je těžké rozeznat, jestli je to ta osoba, nebo ne :)
        Ještě bych chtěla pochválit tvoji píseň Déšť, je strašně krásná a poslouchám ji denně. Jen tak dál
  • super

    Ahoj Martino, no tohle je úplně paráda, poslouchám tvoje písničky na youtube a úplně jsem unesen, jako muzikant to musím jedině potvrdit, neboť takhle výborně zpívat jsem se nenaučil. Zpívám sice ale ne tak dobře jako ty. Děkuju za ty písničky *3*
    • Re: super

      dekuji za vasi dodporu jsem rada ze se ti libi me pisnicky dekuji vsem
    • Re: super

      Ahoj, moc díky :) Martina
  • KRÁSNÉ VÁNOCE

    Ahoj, přeji všem krásné a pohodové vánoce a moc Vám děkuji za přízeň, kterou mi projevujete :). Ať se Vám splní všechna přání a do Nového roku vykročte tou správnou nohou :): Martina *1* *3* *14*
  • silvestr

    Ahoj , Já bohužel ani stím mírou pít nemůžu du do práce na meteorologickou stanici,třeba mě tam šéf dovolí kapku vínečka,venku je klid tak uvidíme.Ahoj T *14*
    • Re: silvestr

      Ahoj Marťas. Ty toho Toma znáš? Kdy zase bude nějaký pěkný klípek? Měj se krásně
      • Re: Re: silvestr

        Ahoj,neznám :):), ale pokud mi někdo tyká, tykám i já jemu :) Nějaké nové klípky se připravují :) Martina
    • Re: silvestr

      Ahoj Máťo-včera jsem brouzdal po netu a medil si,pak jsem narazil na Tvoji tvorbu a bylo hotovo. Stal jsem se fanda s otevřenou pusou *4* a už tak chodím druhý den...Díky, jsi mi sedla jak hudbou, tak jak jsi krásně usměvavá. Zdenda
      • Re: Re: silvestr

        Ahoj Zdendo, díky moc :) Doufám, že ještě nějaká videa časem přibudou :). Měj se fajn a úspěšný rok :) Martina
        • Re: Re: Re: silvestr

          jj a díky za přání *4* Budeš li chtít přispět na nějaký Tvůj konkrétní projekt,tak písni na ksanddy@centrum.cz Díky za důvěru. Z.
          • Re: Re: Re: Re: silvestr

            Ahoj, moc díky za nabídku :) Martina
    • Re: silvestr

      To ti vůbec nezávidím,PF 2010.
  • jj

    Ahoj Marti,děkuji za nový klip.Super obrazová kvalita a zvuk to je jasnačka...no ale Tvuj cit pro dětičky tam v pořadu v pohádce mě uplně dostal do radosti fascinující...Díky díky díky. tvuj fanouš Zdenda *4*
    • Re: jj

      Ahoj, tak to jsem ráda, že se ti video líbí. A děti jsou super :D Takže i já díky :) Martina
  • Dotaz

    Ahoj Marti, moc krásně zpíváš a Týna taky. Jen by mne zajímalo, jakou navštěvuje Kristýna školu a kolik jí vlastně je. Předem díky za odpověď Hanka
    • Re: Dotaz

      Ahoj,sice už ti Martina odpověděla ale je to topic o ní. Mohla si se tedy zeptat rovnou Kristýny, buď na youtube nebo na faceboku, kde má svou fans page. Já Martinu a Kristýnu poslouchám už celkem dlouho a za sebe můžu říct, že tyhle holky mají před sebou velkou budosnost. Moc na nich oceňuji, že sou pořád samy sebou. znám holky co něco vyhráli, pak jim stoupla sláva do hlavy a myslely si že jsou největší hvězdy. *3* *3*
  • jj

    ...to nám to letí *3* Martinko,dodatečně vše nejlepší k narozkám...at jsi zdravá a krásná,trpělivá a laskavá....fanouš Zdenda
    A stejnak bránu milenců zpíváš ze všech nejlíp.ksanddy@centrum.cz Hezké vánoce všem
    • Re: jj

      Ahoj, děkuju moc za přání a krásné vánoční svátky :) Martina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit