Přejít na výpis diskuzí

Martina Černá

OSOBNOST 17.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro tebe

    seš ůzasa nemuzu uverit jak nadherne spivas. *1* *1*
    • Re: pro tebe

      Ahojky, moc děkuju :)
  • ...

    ahoj martino hlavně se nenech nikým odradit protože zpíváš moc hezky a ty co si to nemyslí je to jejich názor a nebo jenom závidí tak se drž a měj se *3*
    • Re: ...

      Ahojky, díky moc :) Martina
  • Stastne a vesele

    Cauky Martiii, slysel jsem par pisnicek v tvem podani, byt teda pouze prezpivane, ale vetsinou to bylo lepsi jak original :-) Nekdy bych te rad videl (pracuju ve Zline, ale dojizdim do Ostravy), cili kdybys vystupovala v nekterych z techto mest nebo pobliz, tak pls dej vedet :-) Tak stastne a vesele, at se ti vse splni. Papik /asi jsem se zamiloval/ :D:D:D *3*
    • Re: Stastne a vesele

      Ahoj, díky :) S tím originálem jsi to přehnal :), zpívám to po svém, ale originál, je originál :): ) Jinak Zlín i Ostrava jsou od Prahy dost daleko, ale třeba se někdy naskytne příležitost. Naposledy jsme zpívaly s kamarádkou na Zlínském festivalu :). Přeji také krásné vánoce a splnění všech přání :) Pa Martina
      • Re: Re: Stastne a vesele

        Tobe taky preju hezke proziti vanocnich svatku, at udelas diru do sveta :-) Jinak vim moc dobre, ze jsi byla s kamoskou na tom festivalu, jsem se dival na youtube :D Jinak Praha neni daleko a jezdim tam taky... Tak papa a at si rozbalis ty nejhezci darecky, papik - Martas *4* *3*
        • Re: Re: Re: Stastne a vesele

          A co jsi dostala pod parez, pochlub se :-)
          • Re: Re: Re: Re: Stastne a vesele

            samé potřebné věci :) ale určitě i něco pro radost :) M
  • silvestr

    Ahoj Marti , silvestr je téměř tady a tak ti přeji hodně štěstí a zdraví do nového roku 2010,s pozdravem Tomáš
    • Re: silvestr

      ahoj Tome, taky ti přejí krásný Nový rok a pěkně oslav Silvestra :) a hlavně s mírou :) Martina
  • přání

    Ahoj Martinko taky ti přeji vše nej at se ti dařína co si vzpomeneš,s pozdravem Tomáš *14* *14*
    • Re: přání

      Ahoj Tome, díky a měj se fajn :) M
  • Prosím tě moc

    Ahoj..Marti moc Tě prosím,strašně moc,mohla by ses mi ozvat na mail?asi nemáš čas a sem taky už asi nechodíš,ale jestli můžeš,tak se prosím ozvy,potřebuju se tě zeptat na něco,ohledně zpívání.prosíííím :)
    děkuji moc :)
    mail: cinemabizarre333@seznam.cz
    • Re: Prosím tě moc

      Ahoj Marti,jestli máš icq nebo skype tak mi ho pošli diky *4* *4*
      • Re: Re: Prosím tě moc

        Ahoj, promiň, ale icq ani skype nikomu nedávám. Mám jen pro rodinu. Ale snažím se odepisovat na youtube a nebo na svých stránkách na facebooku
        http://www.facebook.com/profile.p hp?id=1494932209&ref=name#!/group.p hp?gid=143435717863&ref=ts
        Martina
        • Re: Re: Re: Prosím tě moc

          Myslím, že Marťa omylem zadala jinou adresu facebooku :D
          http://www.facebook.com/group.php?gid=143435717863
        • Re: Re: Re: Prosím tě moc

          Aha to jsem nevěděla promiň *3*
    • Re: Prosím tě moc

      Ahoj, opravdu nemám mnoho času , ale občas na tyto stránky (i když jsem je nezaložila) juknu :). Pokud něco potřebuješ - napiš mi na mé stránky na facebooku http://www.facebook.com/profile.php?id=1494932209&ref=name#!/group.php?gid=143435717863&ref=ts . Ahoj Martina
  • Dotaz

    Ahoj Marti, moc krásně zpíváš a Týna taky. Jen by mne zajímalo, jakou navštěvuje Kristýna školu a kolik jí vlastně je. Předem díky za odpověď Hanka
    • Re: Dotaz

      Ahoj, díky moc. Jinak s Kristýnou jsme stejně staré - takže jí je také 17 a navštěvuje pedagogickou školu :)
  • blackdiamond

    Sice jsem nový fanoušek ale opravdu velkej xD

    Strašně moc krásně zpíváš :) Taky bych jednou chtěla zpívat jako ty .. :) Nikdy jsem tvoje jméno neslyšela ale projížděla sem youtube a narazila na tebe v písničce s Kristýnkou ♥ Si opravdu užasnááá ♥♥ *14*
    • Re: Sice jsem nový fanoušek ale opravdu velkej xD

      Ahoj, moc děkuju :) a užij si zbytek svátků :)
    • Re: Sice jsem nový fanoušek ale opravdu velkej xD

      Ahoj, moc díky :) Martina
      • blackdiamond

        Re: Re: Sice jsem nový fanoušek ale opravdu velkej xD

        Myslím že za pravdu se neděkuje *13* *3*
  • Hodně štěstí do Nového roku :)

    Všem díky za krásné a milé dopisy, které mi píšete na youtube, na facebook i sem na tyto stránky a přeji suprové Vánoce a krásný Nový rok 2011 :) Martina
    • Thx

      Dík Marti ;) snad se uvidíme na lhš
  • martina černa zpiva s krystynu štromajerovou obe sou suprove *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit