Přejít na výpis diskuzí

Martina Černá

OSOBNOST 17.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odpověď

    Ahojda:)
    Právě mi kamarádka napsala,že o mně našla stránku na osobnostech.Teda jsem překvapená-Nejsem žádná osobnost:D jen normální holka,co ráda zpívá.Divím se,že si dal někdo tu práci a tuhle stránku o mě udělal:) každopádně pro ty koho by to zajímalo: jsem z Prahy,studuju prvním rokem konzervatoř a kromě dvou písniček(Chtěls to tak mít,Déšť)-své vlastní opravdu nemám.Takže nemám ani žádné cd.
    Pokud nejsou peníze a plno lidiček, kteří za vámi stojí -tak těžko někdo bude mít své vlastní písně.Teda pokud není tak šikovný,že si je umí složit sám (včetně textu)a pak má na to, aby je vydal:)Ráda zpívám a někdy mám možnost někde vystoupit,ale to je zatím tak všechno.A to, že si zpívám písničky různých zpěvaček -dělá to plno lidí po celém světě(viz.youtube).Pokud bych to nedělala -tak bych si prostě nezazpívala.
    Děkuju za vaše komentáře:)
    Martina Černá.
    • lucinkael

      Re: Odpověď

      Jestli ty seš Martina Černá tak já jsem vole Angelina Jolie!!! xD *1* *1*
      • shadower

        Re: Re: Odpověď

        Ona je Martina Černá trubko :P
    • parket..a

      Re: Odpověď

      já bych řekla že osobnost jsi!!!Když to někdo sám od sebe(bet těch lidiček za zády jak říkáš) dotáhne takhle daleko, tak je prostě dobrej.Ty si to zvládla a pěkně zpíváš...a že nemáš vlastní písničky?No a?Tak jsi prostě osobnost Youtube:-D Fandim ti!!
    • Re: Odpověď

      Ahojda, zjistila jsem, že někdo mým jménem odepisuje na dotazy. Takže jediný můj příspěvek, který jsem vložila na tyto stránky je odpověď z 1.2.2009 a tímto dnešním příspěvkem také poslední. Protože si sem může každý mým jménem napsat cokoliv -tak na tyto stránky již nebudu nikdy odpovídat a psát. Pokud zde najdete nějaké moje příspěvky a odpovědi- rozhodně to nebudu odpovídat já!!! Máte-li nějaké dotazy napište mi prosím na youtube. Když budu mít čas ráda odpovím. Martina Černá
      • shadower

        Re: Re: Odpověď

        Ach jo... škoda že už sem nebude psát ta "pravá" Martina Černá... :( jste blbci když se za někoho vydáváte! Nenávidim toho, kdo se za Martinu vydává! Fakt, naučte se zpívat a vydávejte se za sebe! x(
    • Re: Odpověď

      Hele coje já jsem pravá MARTINA ČERNÁ
    • Re: Odpověď

      ahojky můžu?Já sem se chtěla zeptat jestli s tebou můžu zpívat....napiš mě na tenhle email:DeNeH@seznam.cz *4*
      • Re: Re: Odpověď

        Bohužel nemůžeš protože to nehtějí
  • božský hlas

    Ahoj marto seš jedna z nejlepších spěvaček na světě.Hodně štěstí *14* *14* *14*
    • Re: božský hlas

      Sice jsem říkala, že na tyto stránky už nikdy nebudu psát, aby to nemohl nikdo opět zneužívat a vydávat se za moji maličkost, ale přece jen chci všem moc poděkovat za hezké komentáře, co sem píšete a za krásné komentáře co mi chodí na youtube. Díky :):) Martina
      • Re: Re: božský hlas

        Ahoj Marto byla by to škoda kdyby si už sem nepsala prostě jsi 1 *14* .
  • svátek

    Ahoj Marti,přeji ti všechno nejlepší k svátku hodně stěstí:) Doufám,že se ještě potkáme:) *4*
  • jé,

    tak ona hrála v Madam z Izieu-to jsem nevěděl,to byl dobrý film,asi nějaké to mále děcko hrála
    • Re: jé,

      jj, takovou copatou holčičku jsem hrála :)
  • Že by vystoupení v Ostravě?

    Některé písně jsou překrásné, některé trošku méně a některé "jen" dobré.
    Ale to je asi na vkusu jedince.
    Přeci jen, 100 lidí, mnohdy 100 vkusů. Celkový dojem? Mnoho "profesionálních"
    zpěváků má (nebo přinejmenším mít bude) obrovskou konkurenci.
    Jen tak dále.
    Jen menší dotaz.
    Bude nějaké vystoupení i v Ostravě?
    • Re: Že by vystoupení v Ostravě?

      Ahoj, moc díky :), zpívám strašně ráda, ale myslím, že profesionální zpěvačky můžou být v klidu :)mám se ještě hodně co učit :)V Ostravě jsem již jednou zpívala a kdyby někdy mělo být nějaké vystoupení dám upozornění na facebook.
      http://www.facebook.com/ group.php?gid=143435717863
      Měj se krásně :) Martina
  • Martino, může tě požádat o mailovou adresu? Mám k tobě jednu prosbu. Učím dlouhá léta hudebku na základce a moc bych potřeboval jednu tvou pomoc. Týká se písničky Brána milenců /mimochodem jedné z tvých nejlepších/. Můj mail je Samot44@seznam.cz
    Díky za vstřícnost Tom
  • Nemohla jsem pořád najít kolik jí je let! Ale našla sem jí když jí bilo 11 a 13 a 8 a teď je jí 21 supr *4* A Martino chtěla bych vědět mailovou adresu moje kamarádka neva 7 letá? Chce z tebou mluvit. *4*
  • Ahoj

    Ahoj, sice nevím, kdo mi tyto stránky udělal, ale chtěla bych opravit datum mého narození. Není to rok 1994, ale narodila jsem se v roce 1992 :):) Mějte se super a děkuji všem za komentáře *1* *3*
  • Martina

    Od Martiny to zní nejlíp,má hezký hlas *14*
  • anča

    S Ančou souhlasím jsi prostě 1*.S pozdravem Tomáš. *14*
    • Re: anča

      Taky zdravím a díky :)Martina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit